تحلیل تکنیکال سهم کچاد 9 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم کچاد
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم کچاد ۹ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم کچاد ۹ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم کچاد ۹ مهر ۱۴۰۰ سهم کچاد در یک روند صعودی قرار دارد که خط روند سهم در چارت ترسیم شده و در روزهای اخیر در اصلاح روند خود بود که می دانیم اصلاح جزئی از روند صعودی نیز می باشد. سهم کچاد اکنون در یک محدوده حمایتی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم کچاد ۹ مهر ۱۴۰۰

سهم کچاد در یک روند صعودی قرار دارد که خط روند سهم در چارت ترسیم شده و در روزهای اخیر در اصلاح روند خود بود که می دانیم اصلاح جزئی از روند صعودی نیز می باشد.

سهم کچاد اکنون در یک محدوده حمایتی مهم استاتیک و داینامیک است که در صورت حمایت در این سطح می تواند تا محدوده مقاومتی که همان سقف قبلی روند صعودی است حرکت کند این محدوده مقاومتی حدود قیمتی ۳۲۲۱۷ تا ۳۴۲۴۷ می باشد.

در صورت از دست دادن این حمایت یعنی محدوده ی قیمتی ۲۴۸۸۷ تا ۲۵۹۰۲ امکان دارد تا محدوده حمایتی ۲۰۹۳۹ تا ۲۲۷۴۴ اصلاح کند.

اگر سهم در این محدوده حمایتی کنونی حمایت شود و بتواند از محدوده مقاومتی  پیش روی خود بگذرد تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده قیمتی ۴۰۵۶۳ تا ۴۲۳۶۷ انتظار حرکت داریم.

به گزارش کدال، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو(کچاد) در تیر فروش ۳۱۹۴ میلیارد تومان داشت.

در مرداد با افزایش حدود ۸۰۰ میلیارد تومان، فروش ۴۰۶۲ میلیارد تومان داشته است و در شهریور نیز فروش خوبی داشته و تقریبا مشابه مرداد فروش ۴۰۳۳ میلیارد تومان را ثبت کرده است،

تا فروش بالای ۴ هزار میلیارد تومان در ماه را ثبت کند.

میانگین نرخ فروش ۵ماهه کنسانتره آهن ۲۸.۶۱۴.۱۴۰ ریال برای هر تن بوده است که در شهریور این نرخ به ۳۱.۰۷۲.۷۷۲ ریال در هر تن افزایش یافته است.

بیش از نصف فروش شهریور کنسانتره آهن بوده است. مجموع فروش ۶ماهه حدود ۲۳۶۰۲ میلیارد تومان می باشد. فروش ۶ ماهه نخست سال ۹۹ حدود ۸۷۴۷ میلیارد تومان بوده که شاهد افزایش ۱۷۰درصدی در فروش می باشیم.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم شپنا 24 مرداد 1400

سهم کچاد با شاخص گروه خود یعنی کانه های فلزی هم بستگی مثبت دارد و یکی دیگر از دلایل اصلاح این سهم اصلاح شاخص گروهش است.

هر چند که سهم کچاد در  ۴ روز اخیر قدرت فروشنده بالاتری از قدرت خریدار داشته ولی هر ۴ روز با ورود پول حقیقی به سهم همراه بوده.

اگر تابلوی سهم کچاد در این محدوده حمایتی قوی تر شود و قدرت خریدار سهم بالاتر رود میتوان گفت از سهم حمایت میشود و سهم می تواند به سمت محدوده مقاومتی خود حرکت کند.

برای خرید جدید یا کم کردن میانگین از سهم با دیدن نشانه های قدرت در سهم و یا حمایت در سهم می توان با حفظ مدیریت سرمایه یک پله وارد شد.

 

کچاد تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.