تحلیل تکنیکال قشکر | 15 خرداد ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام قشکر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال قشکر | ۱۵ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال قشکر | ۱۵ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال قشکر | ۱۵ خرداد ۹۹ یپرو صحبت های اقای دکتر علیرضا سجادی در رادیو رو بورس باش که به اهمیت تحلیل بنیادی و خبر ها در خرید و فروش سهام اشاره کردند ما هم تصمیم گرفتیم در خصوص افزایش قیمت شکر و حذف ارز دولتی برای واردات شکر…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال قشکر | ۱۵ خرداد ۹۹

یپرو صحبت های اقای دکتر علیرضا سجادی در رادیو رو بورس باش که به اهمیت تحلیل بنیادی و خبر ها در خرید و فروش سهام اشاره کردند ما هم تصمیم گرفتیم در خصوص افزایش قیمت شکر و حذف ارز دولتی برای واردات شکر که در رادیو رو بورس باش به آن اشاره شد چند سهام از این گروه (قند و شکر) را برای شما تحلیل تکنیکال کنیم تا بهتر و مطمئن تر بتوانید تصمیم گیری و اقدام به معامله کنید.
اولین تحلیل از این گروه سهام قشکر است. سهام قشکر روز معاملاتی گذشته با ۵%مثبت روی خط مقاومت خود ایستاد اما سپس روز بعد نیز مثبت بود و نزولی نداشت به نظر میرسد این سهم سعی در شکست این مقاومت دارد هنوز نمیتوان گفت این مقاومت شکسته شده است زیرا باید بالای این مقاومت قیمت تثبیت شود.
حجم معاملات این سهم در روز گذشته حدود ۶۹۰ هزار سهم بود و صف خرید این سهم ۱/۱میلیون (بیشتر از حجم معاملات ان روز) بود. اگر این سهم بتواند قیمت خود را بالا این خط مقاومت تثبیت کند میتواند تا ۴۲۰۰۰ ریال نیز رشد کند اما در صورتی که نتواند این مقاومت را بشکند در مرحله اول به سمت ۳۲۰۰۰ و سپس در صورت نزول بیشتر به سمت ۲۸۵۰۰ نزول خواهد داشت البته فرضیه دوم با توجه به روند معاملاتی و خبرهای مثبت این گروه (حذف ارز دولتی و افزایش قیمت شکر) ضعیف تر است.
اندیکاتور ایچیموکو نیز کاملا صعودی است.

حمایت ها و مقاومت های سهام قشکر :

اولبن حمایت : ۳۲۰۰۰. دومین حمایت : ۲۸۵۰۰ اولین مقاومت : ۴۲۰۰۰

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم وتوس | 15 مهر

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام قشکر :

عنوان خبر : گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ برای مشاهده خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام قشکر
تحلیل تکنیکال قشکر

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.