تحلیل تکنیکال قنیشا | 15 خرداد ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام قنیشا
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال قنیشا | ۱۵ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال قنیشا | ۱۵ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال قنیشا | ۱۵ خرداد ۹۹ سهام قنیشا نیز پس از اصلاحی که داشت سرانجام پس از اخبار مثبت صعود کرد و خط کیجنسن نیز مانع از نزول بیشتر این سهم شد. در ادامه نیز روند این سهم صعودی است اما یک مقاومت مهم در پیش روی این سهم…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال قنیشا | ۱۵ خرداد ۹۹

سهام قنیشا نیز پس از اصلاحی که داشت سرانجام پس از اخبار مثبت صعود کرد و خط کیجنسن نیز مانع از نزول بیشتر این سهم شد.
در ادامه نیز روند این سهم صعودی است اما یک مقاومت مهم در پیش روی این سهم است که در قیمت ۴۰۰۰۰ ریال قرار دارد و پیش از این نیز یک بار سهام قنیشا به این محدوده رسیده بود و نتوانسه بود از آن رد شود و نزول داشت.
این بار نیز باید منتطر واکنش این سهم نسبت به ان باشیم در صورتی که بتواند این مقاومت را بشکند میتواند تا ۴۲۰۰۰ ریال رشد کند اما در صورتی که مانند گذشته نتواند این مقاومت مهم را بکشند دوباره به سمت خط حمایت خود اصلاح قیمتی را شروع میکند.

در پی انتشار اخبار مثبت و رشد پی در پی این سهم هم اکنون قیمت سهام قنیشا بالا دو خط تنکانسن و کیجنسن است و این نشان از صعودی بودن این سهم در کوتاه مدت و میان مدت است، ابر کومو نیز صعودی است اما استوک استیک در منطقه اشباع فروش قرار دارد و احتمال اصلاح و بازگشت قیمت را می‌دهد برای پیشبینی بهتر معاملات این سهم را در قیمت ۴۰۰۰۰ ریال به خوبی زیر نظر داشته باشید.

حجم معاملات و صف خرید این سهم بسیار مهم است در صورتی که بتواند بالا این قیمت به تثبیت برسد میتوان گفت این مقاومت شکسته شده است.اما در صورتی که صف خریدی در این قیمت دیده نشود و روند معاملاتی با رشد قوی و قدرتمند نباشد احتمال اینکه مانند گذشته اصلاح کند زیاد است.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال قاسم | 27 فروردین 99

حمایت ها و مقاومت های سهام قنیشا :

حمایت اول : ۳۴۰۰۰ حمایت دوم : ۳۱۰۰۰ مقاومت اول (مهم) : ۴۰۰۰۰ مقاومت دوم : ۴۲۰۰۰

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام قنیشا :

عنوان خبر :آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده برای دیدن خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام قنیشا
تحلیل تکنیکال قنیشا

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.