تحلیل تکنیکال نماد فولاد | 24 ابان ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
نماد فولاد
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد فولاد | ۲۴ ابان ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد فولاد | ۲۴ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال نماد فولاد | ۲۴ ابان ۹۹ سهام فولاد مبارکه اصفهان با نماد فولاد نیز امروز معاملات مثبت همراه با صف خرید داشت و به خوبی این روند را تا پایان بازار حفظ کرد . این غول بورسی امروز در پی ۸۰میلیون حجم معاملاتی که داشت پس از یک…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد فولاد | ۲۴ ابان ۹۹

سهام فولاد مبارکه اصفهان با نماد فولاد نیز امروز معاملات مثبت همراه با صف خرید داشت و به خوبی این روند را تا پایان بازار حفظ کرد .

این غول بورسی امروز در پی ۸۰میلیون حجم معاملاتی که داشت پس از یک نوسان کوتاه که تا ۱۲۰۰۰ ریال نیز رسید سریع به صف خرید نشست و از همان اوایل بازار تا اخر ، در سقف قیمت معامله شد.حقوقی ها نیز امروز حدود ۷% خریدار و ۳۷% فروشنده بودند.

سهام فولاد در پی نزولی که با شیب نسبتا تندی داشت به ۱۱۳۰۰ریال نیز رسید اما خط ۶۱.۸ فیبو که با مقاومت ۱۲۰۰۰ هم پوشانی داشتند مقاومت بسیار قوی را برای سهام فولاد ایجاد کرده اند که شکست این مقاومت کار اسانی نبود و همانطور که انتظار میرفت از همین ناحیه حمایتی شاهد حمایت سهام فولاد بودیم و سهام فولاد از همین ناحیه بازگشت.

در حال حاضر نیز این سهم در حال تثبیت قیمت بالای خط تنکانسن میباشد که میتواند نشانه خوبی برای روند کوتاه مدت باشد. زیرا از دید ایچیموکو روند کوتاه مدت آن صعودی خواهد شد ، اوسیلاتور های RSI و استوک استیک در حال بازگشت از منطقه اشباع فروش هستند .

حمایت های سهام فولاد در قیمت های ۱۲۰۰۰ و ۸۰۰۰ ریال قرار دارند. البته در قیمت ۱۰۰۰۰ نیز یک حمایت روانی داریم که ما بین دو حمایت ذکر شده است .مقاومت های پیش روی سهام فولاد نیز در قیمت های ۱۴۰۰۰ و ۱۶۵۰۰ قرار دارند. روند میان مدت و بلند مدت از دید ایچیموکو هنوز نزولی هستند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد پرداخت | 12 مهر ۹۹
تحلیل تکنیکال سهام فولاد
تحلیل تکنیکال فولاد
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.