تحلیل تکنیکال نماد فملی | 24 ابان ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال نماد فملی
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد فملی | ۲۴ ابان ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد فملی | ۲۴ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال نماد فملی | ۲۴ ابان ۹۹ تحلیل تکنیکال نماد فملی در پی حمایت مناسبی که در اخر هفته گذشته داشت امروز نیز به خوبی روند گذشته را ادامه داد و با صف خرید قدرتمندی ظاهر شد که تا اخر نیز این صف پابرجا بود و سهام فملی از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد فملی | ۲۴ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال نماد فملی در پی حمایت مناسبی که در اخر هفته گذشته داشت امروز نیز به خوبی روند گذشته را ادامه داد و با صف خرید قدرتمندی ظاهر شد که تا اخر نیز این صف پابرجا بود و سهام فملی از اول تا اخر بازار در سقف قیمت معامله شد.
از ۱۱.۱ میلیون حجم معاملات امروز حدود ۴۰% از فروشندگان امروز حقوقی ها بودند.

همانطور که انتظارش را داشتیم سهام فملی پس از رسیدن به خط ۶۱.۸ به خوبی به این محدوده واکنش نشان داد و سهامداران را برای بازگشت قیمت و از سرگیری دوباره روند صعودی امید وار کرد.

این محدوده و حمایت بعدی سهام فملی که در فاصله کمی از خط فیبو قرار دارد منطقه حمایتی خوبی را برای سهام فملی ایجاد کرده اند، سهام فملی نیز طی این ۳ روز که در مدار سبز و مثبت قرار گرفته بود به بالا خط تنکانسن اندیکاتور ایچیموکو صعود کرده است که نشانه خوبی است و از دید ایچیموکو روند کوتاه مدت این سهم دوباره به صعودی تغییر کرده است.

مقاومت های پیش رو این سهم در قیمت های :۱_۲۲۵۰۰ که فاصله کمی با قیمت کنونی دارد و باتوجه به معاملات امروز احتمال شکستن آن زیاد است و سپس بعد از ان(۲) شاهد خط ۳۸.۲ فیبو هستیم که این مقاومت در قیمت ۲۶۰۰۰ قرار دارد و قوی تر از مقاومت قبلی است و میتواند باعث توقف سهام فملی شود.

حمایت های سهام فملی نیز در قیمت های ۱۸۶۰۰ (خط ۶۱.۸_که از همین ناحیه شاهد بازگشت هستیم) و ۱۶۸۰۰ و در اخر ۱۲۰۰۰ قرار دارند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم آریا | 22 آذر ۹۹
تحلیل تکنیکال سهام فملی
تحلیل تکنیکال فملی
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.