نماد زکوثر را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل شرکت زکوثر
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد زکوثر را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد زکوثر را بشناسیم

آشنایی با نماد زکوثر بخش های اصلی آشنایی با نماد زکوثرمعرفی نماد زکوثرتاریخچه شرکت زکوثربرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضا هیئت مدیرهسهامداران زکوثر موسسه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از موسساتی است که سهام های آن در بورس عرضه می شود و نام آن در فهرست شرکت ها و…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد زکوثر

موسسه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر از موسساتی است که سهام های آن در بورس عرضه می شود و نام آن در فهرست شرکت ها و موسسات بورسی کشور ثبت شده است. سهام های این شرکت با نماد زکوثر در بورس مورد معامله قرار می گیرد. اگر می خواهید با نماد زکوثر بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد زکوثر

موسسه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر که یکی از برترین موسسات سرمایه گذاری کشور محسوب می شود در زمینه های مختلفی فعالیت دارد که از جمله آن می توان به سرمایه گذاری و مشارکت در شرکت ها و موسسات و همچنین طرح های تولیدی کشاورزی و دامپروری،پرورش و صید آبزیان، صنایع تولید و فرآوری مواد اولیه و … اشاره نمود.

تحلیل نماد زکوثر

تاریخچه شرکت زکوثر

موسسه سرمایه گذاری کشاورزی کوثر در سال ۱۳۶۲ تاسیس شد و فعالیت رسمی خود را آغاز نمود. این شرکت به صورت سهامی خاص مشغول به کار است و جز شرکت های سرمایه گذاری مادر وابسته به سازمان اقتصادی کوثر محسوب می شود. شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر دارای ۲۴ زیر مجموعه است که تمامی فعالیت های شرکت توسط آن ها انجام می شود.

این شرکت یکی از موفق ترین شرکت های ایرانی است که موفق شده اقدامات اساسی در راستای اجرای زنجیره تامین بردارد. به طوری که هم اکنون ۸۰ درصد جوجه یکروزه مرغ مادر گوشتی، ۵۰ درصد جوجه یکروزه مرغ مادر تخم گذار، ۵۰ درصد جوجه یکروزه تخم گذار تجارتی، تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز صنعت دام و طیور و … کشور توسط آن تهیه و تامین می گردد.

حتما بخوانید
نماد دتولید را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  بررسی تحلیل تکنیکال بورس را هم


مطالعه کنید

شرکت سرمایه گذاری کشاوری کوثر در طول سال ده ها میلیون قطعه جوجه یکروزه گوشتی، شیر خام و فرآورده های لبنی، ده ها هزار تن گوشت خام و .. تولید می کند و درصد قابل توجهی از آن را به کشورهای همسایه صادر می کند.

به طور کلی این مجموعه دارای واحدهای مختلفی ازدامداری و کشاورزی تا صنایع الکترونیک و بهداشت و درمان و .. می باشد و از طریق آن ها توانسته بخش اعظمی از نیازهای کشور را برآورده نماید.

تحلیل نماد زکوثر

ترکیب و اعضا هیئت مدیره

عبدالخلیل معظم زاده نماینده شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر به عنوان رئیس هیئت مدیره
عبدالمیر باروتکوب نماینده سازمان اقتصادی کوثر به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
فرود شریفی نماینده موسسه توسعه کسب و کار رویش کوثر عضو هیئت مدیره
بهزاد مشعلی نماینده شرکت سرمایه گذاری عمران و ساختمان معین کوثر به عنوان عضو هیئت مدیره

سهامداران زکوثر

سازمان اقتصادی کوثر۸۱.۰۸۰%

نماد زکوثر

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره نماد زملارد  نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد زکوثر صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی منتشر نشده است.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.