نماد قزوین را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد قند قزوین
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد قزوین را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد قزوین را بشناسیم

آشنایی با نماد قزوین بخش های اصلی آشنایی با نماد قزوینمعرفی نماد قزوینتاریخچه قند قزوینبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضا هیئت مدیرهسهامداران قند قزوینتولید و فروش شرکت کارخانجات قند قزوین یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان شکر در کشور است و سالانه بخش قابل توجهی از نیاز بازارهای…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد قزوین

کارخانجات قند قزوین یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان شکر در کشور است و سالانه بخش قابل توجهی از نیاز بازارهای داخلی کشور به این محصول را تامین می کند.

این شرکت جز شرکت های فعال در بازار بورس و اوراق بهادار است و با نماد قزوین سهام های خود را عرضه می کند. اگر می خواهید با نماد قزوین در بورس بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد قزوین

کارخانجات قند قزوین با نماد قزوین محصولات متنوعی را تولید می کند و موضوع اصلی فعالیت آن تاسیس و اداره کارخانجات تولید تصفیه شکر، تبدیل شکر به قند، خرید یا اجاره و استیجاره زمین های زراعی و انجام کلیه امور مربوط به زراعت و کشت چغندر قند، خرید و وارد نمودن کلیه اجناس مورد نیاز کارخانه و صنعت قند سازی و … می باشد.

نماد قند قزوین

تاریخچه قند قزوین

کارخانه قند قزوین در سال ۱۳۴۳ به صورت سهامی عام تاسیس گردید و نام آن در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ثبت شد. این کارخانه با ظرفیت اسمی دو هزار تن مصرف روزانه چغندر فعالیت خود را آغاز نمود.

کارخانجات قند قزوین به منظور توسعه فعالیت های خود و تولید بیشتر روز به روز ظرفیت تولید خود را افزایش داد و در سال ۱۳۸۴ ظرفیت خود را به سه هزار تن در روز رساند. در سال ۱۳۵۴ بر اساس تصمیمات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده نوع شرکت از سهامی عام به سهامی خاص تبدیل شد.

حتما بخوانید
نماد دالبر را بشناسیم
برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  تحلیل صورت های مالی را هم


مطالعه کنید

کارخانجات قند قزوین در هنگام تاسیس با سرمایه اولیه ۶۰۰ میلیون ریال فعالیت خود را آغاز نمود و در طی چند مرحله میزان سرمایه خود را افزایش داد.

این شرکت پس از اخذ مجوزهای لازم از سازمان بورس و اوراق بهادار موفق شد که در سال ۱۳۷۷ سهام های خود را در بورس با نماد قزوین عرضه نماید و اقدام به پذیره نویسی کند.

این کارخانه سالانه بخشی از تولیدات خود را به کشورهای دیگر صادر می کند و نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور دارد.

نماد قند قزوین

ترکیب و اعضا هیئت مدیره

مدیر عامل کارخانجات قند قزوین مسعود هنرور است و اعضا هیئت مدیره آن به شرح زیر می باشد.
مرتضی علیجانی به عنوان رئیس هیئت مدیره
مسعود هنرور به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
جواد یزدی پور به عنوان عضو هیئت مدیره
مجید کاشانی زاده به عنوان عضو هیئت مدیره
فرزاد علیخانی به عنوان عضو هیئت مدیره

سهامداران قند قزوین

شرکت بازرگانی پویاگستردنیا-سهامی خاص۶۷.۱۵۰%
صندوق سرمایه گذاری گسترش فردای ایرانیان ۴.۵۱۰%
صندوق سرمایه گذاری تجربه ایرانیان ۱.۵۲۰%
شرکت قندهکمتان-سهامی عام۱.۳۷۰%
شخص حقیقی ۱.۳۶۰%
شخص حقیقی ۱.۲۴۰%

تولید و فروش شرکت

نماد قند قزوین

کارخانجات قند قزوین محصولات متنوعی را تولید می کند که از جمله مهم ترین آن ها می توان به شکر تولیدی از چغندر، تفاله خشک، ملاس، شکر تولیدی از شکر خام، تصفیه شکر خام و … اشاره نمود.

پیشنهاد میشود از عمین گروه در باره ی نماد قنیشا نیز مطالعه نمایید.

این مطلب با موضوع نماد قزوین صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی منتشر نشده است. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

حتما بخوانید
نماد فاراک را بشناسیم
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.