نماد پاکشو را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
صورت‌های مالی پاکشو
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد پاکشو را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد پاکشو را بشناسیم

آشنایی با نماد پاکشو بخش های اصلی آشنایی با نماد پاکشومعرفی نمادتاریخچه شرکتبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضا هیئت مدیرهسهامداران شرکتتولید و فروش شرکت گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو یکی از شرکت های فعال در بازار بورس و اوراق بهادار تهران است که چندین سال است که…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد پاکشو

گروه صنعتی پاکشو با نماد پاکشو یکی از شرکت های فعال در بازار بورس و اوراق بهادار تهران است که چندین سال است که از فعالیت این مجموعه در بورس می گذرد. سهام های پاکشو بسیار ارزشمند هستند و یکی از سهام های پر طرفدار بورسی محسوب می شوند.

اگر می خواهید با نماد پاکشو در بورس بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد

گروه صنعتی پاکشو یکی از بزرگ ترین شرکت ها و کارخانجات فعال در حوزه تولید آرایشی و بهداشتی است. موضوع اصلی فعالیت این شرکت در رابطه با تولید، ساخت و پخش انواع آرایشی، بهداشتی و شیمیایی، ارائه خدمات آزمایشگاهی و انجام آزمون مواد اولیه و همچنین محصولات مرتبط با صنایع شوینده، انجام تمامی عملیات بازرگانی و صنعتی به شکل مستقیم و غیر مستقیم در رابطه با انواع محصولات تولیدی می باشد.

گروه صنعتی پاکشو

تاریخچه شرکت

گروه صنعتی پاکشو در سال ۱۳۵۱ به صورت سهامی عام و با تلاش و کوشش گروهی از مهندسین و متخصصین ایرانی و سرمایه مادی و معنوی حاج محمد کریم فضلی تاسیس شد.

این مجموعه با به کارگیری دانش فنی روزو همکارای با تجربه و متخصص امروزه به یکی ازشرکت های پیشتاز و نوآور در صنعت شوینده ایران تبدیل شده است و از این مجموعه به عنوان بزرگ ترین و معتبر ترین شرکت خصوصی ایران در حوزه مواد آرایشی ، بهداشتی و شوینده یاد می شود.

حتما بخوانید
نماد شتران را بشناسیم

شرکت پاکشو در سال های نخست فعالیت خود فقط محصولاتی مانند مایع سفید کننده، مایع ظرفشویی، جرم گیر، شامپو فرش، نرم کننده حوله و لباس و … را تولید می کرد اما به مرور زمان و توسعه خط تولید خود و تلاش و زحمات فراوان موفق شد که محصولات بیشتری را به لیست تولیدات خود بیافزاید.

از جمله این محصولات جدید می توان به انواع شامپو، خمیر دندان، نرم کننده موی سر در انواع رنگ و بسته بندی، مایع دستشویی و … اشاره نمود.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  توضیح سفارش محدود و انواع سفارش ها را هم


مطالعه کنید

محصولات گروه صنعتی پاکشو با نام های سافتلن، گلرنگ، مریدنت، اوه و هوم پلاس عرضه می شوند و در بازار ایران در دسترس مصرف کنندگان قرار دارند. شرکت پاکشو با ارائه محصولات بسیار با کیفیت و استاندارد موفق شده که بخشی از محصولات خود راحتی به کشورهای دیگر صادر نماید.

این شرکت همواره رضایت مندی مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده و علت پیشرفت و موفقیت خود را نیز توجه به همین اصل می داند.

ترکیب و اعضا هیئت مدیره

مدیر عامل گروه صنعتی پاکشو محمد عالمی است و اعضا هیئت مدیره آن به شرح زیر است.
مسعود سزاوار ذاکریان نماینده شرکت گروه مهد سرمایه گذاری خاورمیانه به عنوان رئیس هیئت مدیره
مسعود گودرزی نماینده شرکت گلبخش اول به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
حسن بیاتی نماینده شرکت سرمایه گذاری توسعه صنایع گلرنگ به عنوان عضو هیئت مدیره
علی ابراهیمی کرد لر نماینده شرکت گروه صنعتی گلرنگ به عنوان عضو هیئت مدیره
محمد عالمی نماینده شرکت گلرنگ پخش به عنوان عضو هیئت مدیره

حتما بخوانید
نماد فاما را بشناسیم

سهامداران شرکت

شرکت گروه صنعتی گلرنگ-سهامی خاص۵۹.۴۶۰%
شرکت گروه مهدسرمایه گذاری خاورمیانه-سهامی خاص۲۱.۸۴۰%
شرکت گروه سرمایه گذاری کوروش-سهامی خاص۹.۰۰۰%
شرکت سرکلندپارس-سهامی خاص۳.۰۵۰%

نماد پاکشو را بشناسیم

تولید و فروش شرکت

گروه صنعتی پاکشو محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی متعددی را تولید می کند که به آن ها اشاره نمودیم. اما به طور کلی این شرکت قادر است سالانه بالغ بر۱۳.۱۷۹ تن پودر و مایعات البسه، ۱۸.۰۶۸ تن مایعات و بیش از ۱ تن از سایر محصولات خود را تولید نماید.

 از دیگر تحلیل های بنیادی میتوانید تحلیل نماد تاپیکو را مطالعه نمایید.

تحلیل پیش رو با عنوان نماد پاکشو صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ عنوان به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.