نماد مادیرا را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد مادیرا
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد مادیرا را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد مادیرا را بشناسیم

آشنایی با نماد مادیرا بخش های اصلی آشنایی با نماد مادیرامعرفی نماد مادیراتاریخچه شرکت مادیرانترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران مادیراتولید و فروش محصولاتترازنامه مادیرا در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد مادیرا

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت ماشین های اداری مادیران یا نماد مادیرا می باشد که در سال ۱۳۹۷ موفق شد در بازار فرابورس ایران قرار بگیرد.

معرفی نماد مادیرا

شرکت ماشین های اداری مادیران در بازار فرابورس با نماد مادیرا عرضه های اولیه خود را در اختیار دیگران قرار داده است و شروع به پذیره نویسی نموده که امروزه انبا رشد چشمگیری که از این نماد دیده می شود می توان گفت گزینه مناسبی برای سرمایه گذاری می باشد.

ماشین های اداری مادیران

تاریخچه شرکت مادیران

در سال ۱۳۴۳ گروه مادیران با اسم شرکت امیری و شرکا احداث شد، یک سال بعد از تاسیس شرکت موفق شد که نمایندگی برند های ماشین حساب های الکترونیکی شارپ و اولیوتی را به دست آورد.

در زمان تأسیس شرکت ماشین های اداری مادیران ماشین حساب های شارپ به عنوان پیشرفته ترین ماشین حساب های الکترونیکی در سراسر دنیا به شمار می رفتند.

از دیگر موفقیت های شرکت می توان به دریافت نمایندگی دستگاه های سکه و پول شمار بانکی یاد کرد. مرکز ماشین های اداری ایران در سال ۱۳۵۵ امتیاز ماشین های تحریر Hermes را به دست آورد که با کار با این دستگاه اولین روش های حرف چینی در ایران اختراع شد.

حتما بخوانید
نماد فاسمین را بشناسیم

اولین کامپیوترهای CTM و Nixdorf در سال ۱۳۵۶ به سیستم های بانکی از طریق شرکت ماشین های اداری مادیران وارد شدند، یعنی اولین سیستم های متمرکز این کامپیوترها بودند که انقلابی بزرگ در صنعت IT به شمار می رفت.

اولین کامپیوترهای خانگی اینترنشنال وارد بازار ایران شد شرکت کمودور با دادن نمایندگی به گروه مادیران توانست ۱۰۰ درصد سهام بازار ایران را به دست آورد.

در سال ۱۳۷۳ اولین جرقه تولید در کارخانه ماشین های اداری زده شد و تصمیم گرفت وارد خط تولید شود، در نتیجه با توافق هایی که با شرکت ال جی صورت گرفت توانست اولین مانیتورهای ال جی را در کارخانه مادیران که در هشتگرد راه اندازی شد تولید نماید. افتتاح این کارخانه باعث شد شعبه جدیدی از از مادیران به اسم صنایع ماشین های اداری ایران تاسیس شود.

شرکت ماشین های اداری مادیران

 

افتتاح خط تولید چاپگر های Epson را در سال ۱۳۷۴ به سرانجام رسانید و موفق شد با این کار سرمایه خود را افزایش دهد. بعد از آن به تولید مانیتورهای LCD را شروع نمود.

با راه اندازی خط تلویزیون های ایکس ویژن وارد بازار فرش و تجهیزات صوتی شد کیفیت مرغوب این محصولات باعث شد این برند در جایگاه سوم قرار بگیرد. تولید گوشی های تلفن همراه تحت لیسانس ال جی الکترونیک را، در سال ۱۳۸۶ شروع نمود.

در نهایت برند دیگری از این شرکت رو نمایی شد با نام میوا که تولید تجهیزات جانبی کامپیوتر را در عرصه فعالیت های خود قرار داده بود بعد از دو ماه از راه اندازی این برند توانست ۱۵ درصد از سهم بازار تجهیزات جانبی را ازآن خود کند.

حتما بخوانید
نماد وسکاب را بشناسیم

رفته رفته با گسترش تولیدات توانست کارخانه تزریق پلاستیک را در هشتگرد افتتاح نماید این کارخانه با مجهز ترین ربات ها و سیستم های پیشرفته فعالیت می کرد.

گروه سرمایه گذاری سیمرغ و مادیران جهات فعالیت در بخش مسکن به صورت اشتراکی کار خود را شروع نمودند. در سال ۱۳۹۰ گروه مادیران توانست شرکت کیمیا سبز را راه اندازی نماید که فعالیت ها آن در عرصه تولید کیسه های پلاستیکی تخریب پذیر بود.

فعالیت در تولید لوازم خانگی را از سال ۱۳۹۵ شروع نمودند و امروزه محصولاتی مثل یخچال، لباس شویی و … را به بازار عرضه می کنند.

اطلاعات نماد مادیرا

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت صنایع ماشین های اداری مادیران از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
بابک ثقفی با مدرک لیسانس مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشد.
امیر مسعود امیری با مدرک فوق لیسانس رئیس هیئت مدیره است.
فرخ نسیری امیری با مدرک فوق لیسانس نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
هیربد جناب زاده با مدرک فوق لیسانس از شرکت موتور و توربین اورانوس و مجید هاشم الحسینی با مدرک فوق لیسانس از شرکت تجهیزات کامپیوتری ایران اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

ترکیب سهامداران مادیرا

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت صنایع ماشین های اداری هم از این حیث مستثنا نمی باشد. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شود:
شخص حقیقی با ۲۰.۳۱۰ درصد
شخص حقیقی با ۱۸.۵۸۰ درصد
شخص حقیقی با ۱۸.۲۹۰ درصد
شخص حقیقی با ۱۸.۲۶۰ درصد
شخص حقیقی با ۲.۱۵۰ درصد

حتما بخوانید
نماد دی را بشناسیم

اطلاعات شرکت مادیران

تولید و فروش محصولات

شرکت ماشین های اداری مادیران یک شرکت خصوصی ایرانی می باشد که تولید و فروش و خدمات پس از فروش محصولات تولیدی خود مانند مانیتور، تبلت، تلویزیون و لوازم خانگی و دستگاه های اداری را انجام می دهد. کسب و کار اصلی مادیران تولید لوازم الکترونیکی مصرفی می باشد.

این شرکت اکنون دارای دو کارخانه صنایع پلاستیک و صنایع الکترونیک می باشد. محصولات دیگری مثل فتوکپی، اسپیکر، کیس، اسکنر، پروژکتور و … را در خط تولید خود دارا می باشد. این شرکت با فروش محصول خود در بازار های داخلی و خارجی توانسته است به سود بالایی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد.

 

ترازنامه مادیرا

ترازنامه مادیرا

یشنهاد میشود در باره ی نماد فاراک  نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد مادیرا صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.