نماد غدام را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد غدام
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد غدام را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد غدام را بشناسیم

آشنایی با نماد غدام بخش های اصلی آشنایی با نماد غداممعرفی نماد غدامتاریخچه شرکت خوراک دام پارسترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران غدامتولید و فروش محصولاتترازنامه غدام در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از موسسه ها و شرکت ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد غدام

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از موسسه ها و شرکت ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت خوراک دام پارس یا نماد غدام می باشد که در دی ماه سال ۱۳۵۶ بخشی از سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد غدام

شرکت خوراک دام پارس در دی ماه سال ۱۳۶۵ سهام خود را بر روی تابلوی بورس قرار داد و در نهایت در فروردین ماه سال ۱۳۷۴ عرضه های اولیه خود را با نماد غدام در اختیار مردم قرا داد و پذیره نویسی خود را شروع نمود.

اطلاعات نماد غدام

تاریخچه شرکت خوراک دام پارس

در سال ۱۳۴۵شرکت خوراک دام پارس توسط دکتر رحیمیان به عنوان اولین تولید کننده خوراک دام و طیور تاسیس شد و تولیدات خود را با ظرفیت ۶۰۰ تن در روز شروع نمودند.

بعد از گذشت نیم قرن از فعالیت شرکت و موفقیت در تولید انواع خوراک دام، طیور، اسب و حیوانات آزمایشگاهی و خانگی توانستند در جریان یک توسعه پایدار، شرکت را در زمینه فرومولاسیون جدید با تولید محصولات جدید پیش ببرند.

هم اکنون شرکت خوراک دام پارس یکی از بزرگ ترین تولید کننده های پلت در کشور می باشد که به بهره مندی از توانمندی مدیران و کارشناسان با تجربه در طول ۵۰ سال رضایت مشتریان خود را به دست آورده اند.

حتما بخوانید
نماد همراه را بشناسیم

موقعیت قرار گیری شرکت، دارا بودن سیلوهایی با ظرفیت بالا، استفاده از میکسرها و آسیاب های استاندارد و دارا بودن خط های تولید جداگانه برای تولید ۴ نوع پلت، وجود تیم کارشناسی و مشاوره های قوی برای تغذیه و خدمات به مشتریان و جدید ترین دستاورد های علمی و جیره نویسی و بهره مندی از آزمایشگاه های مجهز به تکنولوژی توانسته اند که در تولید خوراک دام و طیور بسیار قوی عمل نمایند.

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت خوراک دام پارس از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
جواد قلعه تکی زاده با مدرک دکترا از شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد.
مهرزاد شیرازی با مدرک دکترا از شرکت مجتمع تولید گوشت مرغ ماهان رئیس هیئت مدیره است.
لادن رحیمیان اصفهانی با مدرک فوق لیسانس از بیمارستان خیریه رحیمیان نایب رئیس هیئت مدیره است.
مجتبی شیرالی با مدرک دکترا از شرکت سرمایه گذاری گاز ملی و ایوب بادیا با مدرک فوق لیسانس از سازمان اقتصادی کوثر اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

ترکیب سهامداران غدام

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت خوراک دام پارس هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت سرمایه گذاری کشاورزی کوثر با ۵۰.۸۳۰ درصد
موسسه بیمارستان خیریه رحیمان با ۸.۰۸۰ درصد
شخص حقیقی با ۳.۱۴۰ درصد
شخص حقیقی با ۲.۹۲۰ درصد
سازمان اقتصادی کوثر با ۲.۰۰۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۸۰۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۲۶۰ درصد

حتما بخوانید
نماد غبهنوش را بشناسیم

اطلاعات شرکت خوراک دام پارس

تولید و فروش محصولات

در شرکت خوراک دام پارس انواع محصولات مختلفی را تولید می نمانید و با فروش تولیدات خود در بازارهای داخلی کشور و صادر نمودن آن ها به دیگر کشورها توانسته اند به سود بالایی دست پیدا کنند و سرمایه خود را افزایش دهند.

محصولاتی که در این شرکت تولید می شوند شامل: خوراک مرغ گوشتی، خوراک مرغ تخم گذار، خوراک بلدرچین و بوقلمون، خوراک شتر مرغ، خوراک دام سنگین، خوراک دام های سبک و آزمایشگاهی می شود.

ترازنامه غدام

ترازنامه غدام

پیشنهاد میشود در باره ی نماد زکوثر نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد غدام  صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.