نماد غاذر را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد غاذر
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد غاذر را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد غاذر را بشناسیم

آشنایی با نماد غاذر بخش های اصلی آشنایی با نماد غاذرمعرفی نماد غاذرتاریخچه شرکت غآذربرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران غاذرتولید و فروش محصولاتترازنامه غاذر در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد غاذر

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی از آن ها شرکت کشت و صنعت پیاذر یا نماد غاذر می باشد که در فروردین ماه سال ۱۳۸۳ قسمتی از سهام آن نزد سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد غاذر

شرکت کشت و صنعت پیاذر عرضه های اولیه خود را با نماد غاذر در آبان ماه سال ۱۳۸۳ بر روی تابلو دوم بورس درج نمود و عرضه های عمومی خود را در آذر ماه همان سال در اختیار دیگران قرار داد.

نماد غاذر

تاریخچه شرکت غآذر

در سال ۱۳۴۸ شرکت سهامی پیاز و سبزی خشک کنی را احداث نمودند و در همان سال در اداره ثبت شرکت های تبریز به ثبت رسید. در سال ۱۳۵۱ با اخذ مجوز توانست فعالیت های خود را شروع نماید و در طول سال ۵۲۵ تن پیاز خشک و ۱۶۰ تن سبزیجات خشک را در عرصه تولیدات خود قرار داد.

در طی گذشت چند سال با توجه به گسترش فعالیت های خود توانست در طول سال ۱۵ تن چاشنی ماست، ۱۶۹ تن پودر سیر، ۳۰۰ تن پودر کتلت گیاهی، ۱۰۰ تن سوپ آماده، ۱۵۰ تن پودر سیب زمینی، ۲۰۰ تن پودر نان سوخاری، ۷۵۰ تن پروتئین گیاهی سویا، ۱۵۰ تن پودر آماده برای کتلت گوشتی، ۸۰۰ تن پودر آب گوجه فرنگی، ۶۰۰ تن پودر انواع آبمیوه جات و ۸۰۰ تن پودر آب پنیر را به تولیدات خود اضافه نمود.

حتما بخوانید
نماد زاگرس را بشناسیم

نام شرکت در سال ۱۳۵۲ به شرکت سهامی خاص کشت و صنعت پیاز تغییر پیدا کرد، همچنین بعد از گذشت چند سال یعنی در سال ۱۳۸۲ اسم شرکت به کشت و صنعت پیاز تغییر پیدا کرد از طرفی با عنوان سهامی عام فعالیت های خود را ادامه داد.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  مقایسه معاملات آتی کالا و آتی سبدسهام را هم


مطالعه کنید

فعالیت اصلی شرکت ایجاد خط تولید خشک کنی محصولات کشاورزی، راه اندازی خط تولید بسته بندی محصولات غذایی و کشاورزی، راه اندازی خط تولید پودر محصولات کشاورزی و غذایی و … می باشد.

به طور کلی هدف از تاسیس این شرکت خشک نمودن محصولات برای نگهداری مدت زمان بیشتر است.

نماد غاذر

این نوع از محصولات نیازی به سردخانه و .. ندارند و به راحتی می توان از آن ها نگهداری نمود. از مزیت های روش خشک کنی نسبت به دیگر روش ها کاهش وزن محصولات است که در مسائل ترابری و حمل و نقل خیلی مقرون به صرفه تر می باشد.

شرکت کشت و صنعت پیاز تمامی سبزیجات و محصولات غذایی را بعد از اینکه مواد زائد آن ها بگیرد طی چند مرحله خرد کرده و خشک می نماید و بعد از کنترل کیفیت آن ها به صورت بسته بندی شده به دست عرضه کننده ها خواهد رسید.
شرکت کشت و صنعت پیاز در منطقه ای بسیار خوش آب و هوا قرار دارد که از لحاظ کاشت و برداشت سبزیجات بسیار پر اهمیت است، محل شرکت در ۲۵ کیلومتری از تبریز قرار دارد.

حتما بخوانید
نماد دی را بشناسیم

شرکت نام برده برای کشت سیب زمینی و سیر بسیار حائز اهمیت است. تمامی سبزیجات برگی مصرف کارخانه از منطقه حکم آباد که ۳۰ کیلومتر از کارخانه فاصله دارد تهیه می شود و بعضی دیگر از محصولات هم در زمین های اطراف کارخانه کشت می نمایند این کار باعث می شود که هزینه حمل مواد اولیه به کارخانه کاهش پیدا کند.

خط تولید سبزیجات شرکت مجهز به چندین ماشین شستشوی اتوماتیک می باشد که با نظارت کارشناسان محصولات را خواهد شست و با سایز دلخواه خرد می نماید.

نماد غاذر

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت پیاذر از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
ساسان قلی پور خلیلی با مدرک فوق لیسانس شرکت عمران عرض پرسا مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره شرکت می باشد.
حامد ستاک با مدرک دکترا از شرکت سرمایه گذاری توسعه آذربایجان نایب رئیس هیئت مدیره است.
حمید حاتمی ملکی با مدرک دکترا از شرکت مهندسین کشاورزی خاک و پی آرا تبریز رئیس هیئت مدیره شرکت می باشد.
ابوالفضل قلی پور خلیلی و علیرضا حمید زاده رضوی اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

ترکیب سهامداران غاذر

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است. سهامداران ای هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت عمران عرش پرسا با ۱۲.۸۸۰
شخص حقیقی با ۶.۶۵۰ درصد
شخص حقیقی با ۵.۲۷۰ درصد
شرکت رویال صدف کیش با ۴.۶۶۰ درصد
شخص حقیقی با ۴.۱۴۰ درصد
شخص حقیقی با ۲.۶۲۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۹۸۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۹۳۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۵۲۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۴۷۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۲۳۰درصد
شخص حقیقی با ۱.۱۰۰ درصد

حتما بخوانید
نماد آبادا را بشناسیم

نماد غاذر

تولید و فروش محصولات

در شرکت کشت و صنعت پیاذر انواع محصولات کشاورزی و غذایی را به صورت خشک شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

با فروش این محصولات در بازارهای داخلی صادر نمودن آن ها توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد. عمده محصولاتی که در این کارخانه تولید می شوند شامل: سبزیجات، صیفی جات، میوه جات خشک شده، شیر خشک، پودر آب پنیر، پودر انواع آبمیوه ها، پودر کشک و …. می باشد.

ترازنامه غاذر

ترازنامه غاذر

پیشنهاد میشود در باره ی نماد کگهر نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد غاذر صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.