نماد کگهر را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد کگهر
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد کگهر را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد کگهر را بشناسیم

آشنایی با نماد کگهر بخش های اصلی آشنایی با نماد کگهرمعرفی نماد کگهرتاریخچه کگهربرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران کگهرتولید و فروش محصولاتترازنامه کگهر در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد کگهر

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت سنگ آهن گهر زمین با نماد کگهر می باشد که عرضه های اولیه خود را در اختیار مردم قرار داده است.

معرفی نماد کگهر

شرکت سنگ آهن گهر زمین بخشی از سهام خود را در بازار بورس قرار داده است و پذیره نویسی سهام خود را شروع نموده، این شرکت با رشد روز افزونی که دارد توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به سوی خود جلب نموده است.

نماد کگهر

تاریخچه کگهر

در سال ۱۳۸۳ شرکت سنگ آهن گهرزمین با دستور وزارت صنایع و معادن یعنی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در اداره ثبت شرکت های سیرجان به ثبت رسید، هدف از تاسیس این شرکت بهره برداری از معدن شماره ۳ گهر زمین با ذخیره ۶۴۳ میلیونی بود.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  تعدیل قیمت سهام در بازار بورس را هم


مطالعه کنید

بنابراین در برنامه ریزی های تولید سالانه ۱۵ میلیون تن سنک آهن، برداشت ۶۰ میلیون تن باطله که روی هم ۷۵ میلیون تن می شود و عملیات معدن کاری برای تولید ۱۰ میلیون تن کنسانتره و ۱۰ میلیون تن گندله در سال برای تامین خوراک مورد نیاز کارخانه فولاد قرار داده اند و تحقق و توسعه ۲۰ ساله صنایع فولاد کشور را در لیست فعالیت های شرکت قرار داده اند.

حتما بخوانید
نماد وپترو را بشناسیم

بعد از اجرای طرح هایی که در دست اقدام است می توانند زمینه اشتغال ۳۸۰۰ نیرو را فراهم آوردند.

تحلیل کگهر

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت سنگ آهن گهر زمین از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
وحید میرزایی بافتی با مدرک دکترا از شرکت معدنی و صنعتی گل گهر مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره است.
سعید صادقی با مدرک دکترا از شرکت سرمایه گذاری غدیر رئیس هیئت مدیره می باشد.
آرش حبیبی با مدرک دکترا از شرکت مدیریت سرمایه گذاری امید، امیر علی طاهر زاده با مدرک فوق لیسانس از شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات و جمشید ملا رحمان با مدرک فوق لیسانس از شرکت سرمایه گذاری سپه اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل داده اند.

ترکیب سهامداران کگهر

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت سنگ آهن گهر زمین هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت معدنی و صنعتی کگهر با ۲۸.۳۷۰ درصد
شرکت گروه .م. سرمایه گذاری امید با ۲۶.۱۱۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری غدیر با ۲۱.۲۸۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات با ۱۹.۰۹۰ درصد

تحلیل کگهر

تولید و فروش محصولات

محصولات شرکت سنگ آهن گهر زمین شامل: کنسانتره، سنگ آهن دانه بندی و کلوخه می باشد که محصولات کنسانتره را در بازار های داخلی و خارجی به فروش می رسانند.

در طول سال حدود ۲۴ میلیارد تن از این معدن ها بهره برداری می شود و در حال حاضر دارای سه خط تولید سنگ آهن کلوخه، کنسانتره و سنگ آهن دانه بندی شده می باشد. این شرکت با فروش محصولات خود توانست است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه شرکت را افزایش دهد.

حتما بخوانید
نماد زکوثر را بشناسیم

ترازنامه کگهر

ترازنامه کگهر

پیشنهاد میشود از همین گروه درباره ی نماد کاما نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد کگهر صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد .

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.