نماد آپ را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد آپ
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد آپ را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد آپ را بشناسیم

آشنایی با نماد آپ بخش های اصلی آشنایی با نماد آپمعرفی نماد آپتاریخچه شرکت آپبرای حرفه ای شدن در بورس ترکیب و اعضای هیئت مدیره آپترکیب سهامداران آپ در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد آپ

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت آسان پرداخت پرشین  با نماد آپ می باشد که در مهر ماه سال ۱۳۹۶ سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد آپ

شرکت آسان پرداخت پرشین در بازار بورس و اوراق بهادار تهران با نماد آپ بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار داده است و عرضه های اولیه خود را با ۱۰۰ میلیون سهم در تابلوی بورس قرار داد. در سال ۱۳۹۶ سازمان بورس و اوراق بهادار به شرکت اجازه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی را داد.

این شرکت در بازار دوم معاملات بورس قرار دارد و با مجوز افزایش سرمایه توانست سرمایه فعالیت خود را به ۲۰۰۰ میلیارد ریال برساند.

تحلیل نماد آپ

تاریخچه شرکت آپ

در سال ۱۳۸۸ شرکت آسان پرداخت پرشین تاسیس گردید که هدف آن فعالیت در سیستم های پرداخت الکترونیکی داده ها، گسترش و تسهیل در خدمات پرداخت می باشد این شرکت به نحوی طراحی شده که در طیف وسیع تری از انواع پرداخت الکترونیک به کار گرفته شود.

برای حرفه ای شدن در بورس 

 مطلب مربوط به  آشنایی با نمودارها جهت تحلیل بورس را هم


مطالعه کنید

این اهداف در شرکت آسان پرداخت پرشین با به کار بردن تجهیزات و ابزارهایی برای پذیرش و انتقال تراکشن ها که در بروز ترین سیستم ها استفاده می شود امکان پذیر است. شرکت نام برده ۴۷ دفتر نمایندگی در کشور دارا می باشد.

حتما بخوانید
نماد ونوین را بشناسیم

تحلیل نماد آپ

ترکیب و اعضای هیئت مدیره آپ

اعضای هیئت مدیره شرکت آسان پرداخت پرشین از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
ولی الله شهیدی رئیس هیئت مدیره می باشد.
مسعود جلالیان نایب رئیس هیئت مدیره است.
یوسف منصوری، محمد علی گوگانی و مسعود فلاح از شرکت گسترش فناوری های نوین و مسعود جلیلیان از صندوق رفاه و تامین آتیه اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

ترکیب سهامداران آپ

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت آسان پرداخت پرشین هم از این حیث مستثنا نیست، سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شخص حقیقی با ۲۴.۳۴۰ درصد
شخص حقیقی با ۲۳.۷۹۰ درصد
شرکت گسترش فناوری های نوین با ۱۸.۰۶۰ درصد
صندوق رفاه و تامین آتیه با ۱۷.۹۹۰ درصد

تحلیل نماد آپ

پیشنهاد میشود در باره ی اوراق قرضه نیز مطالعه نمایید

مطلب پیش رو با موضوع نماد آپ صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.