ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی غویتا | سایت آموزش بورس ایران
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی غویتا
اخبار مجامع بورسی

ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی غویتا

ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی غویتا شرکت ویتانا – نماد: غویتا موضوع: ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی به استناد ماده ۱۲ مکرر ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می رساند نماد معاملاتی آن شرکت به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف گردید. لذا به…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی غویتا

شرکت ویتانا – نماد: غویتا

موضوع: ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی

به استناد ماده ۱۲ مکرر ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می رساند نماد معاملاتی آن شرکت به علت نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف گردید.

لذا به منظور رعایت دستورالعمل فوق الذکر ، ضروری است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری سوالات و ابهامات مطرح شده در سامانه تدان توسط شرکت بررسی و پاسخ به آن ها مطابق اطلاعیه اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی افشا گردد.

پس از توقف نماد معاملاتی به علت نوسان قیمت سهام طی ۱۵ روز معاملاتی متوالی و انتشار اطلاعیه ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، اشخاصی که به سامانه تدان (tedan.ir) دسترسی دارند می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ همان روز نسبت به طرح سوال از ناشر اقدام نمایند (اشخاصی که به سامانه تدان دسترسی ندارند می توانند سوالات خود را از طریق یکی از نهادهای مالی که دارای مجوز فعالیت مشاور سرمایه‌گذاری از سازمان بورس و اوراق بهادار باشد،در این سامانه ثبت نمایند).

پس از پایان مهلت ثبت سوالات، ناشر موظف است حداکثر ظرف مدت دو روز کاری نسبت به تهیه پاسخ و ارسال آن اقدام نماید. در صورت عدم ارسال پاسخ یا ارایه پاسخ ناقص توسط ناشر، بورس مربوطه عدم پاسخگویی ناشر را به عموم افشا می نماید

منبع : کدال

 

حتما بخوانید
شفاف سازی در خصوص شایعه یا خبر وتجارت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.