بهساز کاشانه تهران پانزدهمین عرضه اولیه امسال | سایت آموزش بورس ایران
بهساز کاشانه تهران
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. بهساز کاشانه تهران پانزدهمین عرضه اولیه امسال
اخبار مجامع بورسی

بهساز کاشانه تهران پانزدهمین عرضه اولیه امسال

بهساز کاشانه تهران پانزدهمین عرضه اولیه امسال تعداد ۴ میلیارد و ۲۶ میلیون سهم شرکت بهساز کاشانه تهران، چهار‌شنبه این هفته با نماد معاملاتی ” ثبهساز ” در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه می‌شود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۴ میلیارد و ۲۶ میلیون و ۱۵۷…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

بهساز کاشانه تهران پانزدهمین عرضه اولیه امسال

تعداد ۴ میلیارد و ۲۶ میلیون سهم شرکت بهساز کاشانه تهران، چهار‌شنبه این هفته با نماد معاملاتی ” ثبهساز ” در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران عرضه اولیه می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۴ میلیارد و ۲۶ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۴۰۰سهم شرکت بهساز کاشانه تهران معادل ۲۰درصد سهام این شرکت، چهار‌شنبه این هفته(۲۲مردادماه) به‌عنوان پانزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۲۰۹تا ۲۲۰تومان برای هر سهم و با سهمیه ۱۰۰۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا و متعهد عرضه نیز شرکت گروه توسعه ساختمان تدبیر و متعهد خرید شرکت تامین سرمایه نوین به میزان ۵۰درصد از کل سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

گفتنی است تعداد ۴ میلیارد و ۲۶ میلیون و ۱۵۷ هزار و ۴۰۰سهم شرکت بهساز کاشانه تهران در حالی چهارشنبه این هفته عرضه اولیه می‌شود که از این تعداد، ۳ میلیارد و ۴۲۲میلیون و ۲۳۳هزار و ۷۹۰سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۶۰۳میلیون و ۹۲۳ هزار و ۶۱۰ سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

حتما بخوانید
تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده فرابورس

منبع : خبرگزاری تسنیم

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.