تحلیل طلا 2 مهر | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل طلا 2 مهر
  1. خانه
  2. تحلیل طلا
  3. تحلیل طلا ۲ مهر
تحلیل طلا

تحلیل طلا ۲ مهر

تحلیل طلا ۲ مهر تحلیل طلا ۲ مهر: طلا چند روزی رنج بود و حرکت قیمتی زیادی نداشت و حول قیمت ۱۹۵۰.۰۰ نوسانات ریزی داشت اما از دو روز گذشته قیمت طلا یک حرکت نزولی سریع داشت که طی آن قیمت  به سطح ۱۸۹۰.۰۰ رسید و زیر خط فیبو قرار…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل طلا ۲ مهر

تحلیل طلا ۲ مهر: طلا چند روزی رنج بود و حرکت قیمتی زیادی نداشت و حول قیمت ۱۹۵۰.۰۰ نوسانات ریزی داشت اما از دو روز گذشته قیمت طلا یک حرکت نزولی سریع داشت که طی آن قیمت  به سطح ۱۸۹۰.۰۰ رسید و زیر خط فیبو قرار گرفت. قیمت طلا در حال حاضر ۱۹۰۰.۰۰ است و اندیکاتور ایچیموکو روندش را برای چند روز اینده نزولی پیشبینی میکند.

دو حمایت را در پیش روی خود دارد و همچنین ،خط ۵۰.۰ فیبو را دارد که محدوده حمایتی قوی را برای طلا به وجود آورده اند و اگر این ناحیه حمایتی از دست برود احتمالا باید شاهد نزول بسیار بیشتر باشیم .

پیشنهاد می کنیم مطلب تحلیل و اخبار جهانی طلا را مطالعه نمایید

بهبود وضعیت دلار نیز در چند روز گذشته نیز در نزول قیمت  بی تاثیر نبوده و برای صعود نیاز به شکست ناحیه مقاومتی ۱۹۲۰.۰۰ دارد که خط ۳۸.۲ در همین ناحیه است و کار اندکی سخت است، میله های اوسیلاتور MACD نیز نزولی شده اند و SHICANEL نیز در تایم فرم ۴ساعته چارت طلا را در یک کانال نزولی نشان میدهد.

طبق این تحلیل ، در صورت از دست دادن ناحیه حمایتی ۱۸۷۰.۰۰ میتواند تا ۱۸۰۰.۰۰نیز  می تواند نزول داشته باشد و در صورتی که بتواند مقاومت ۱۹۲۰.۰۰را بشکند دوباره به کانال رنج که  مدت زیادی در ان رنج بود وارد میشود و برای خارج شدن از آن و رشد دوباره نیاز به شکست سقف این کانال یعنی ۱۹۸۵.۰۰ دارد.

تحلیل تکنیکال طلا

حتما بخوانید
تحلیل طلا | 10 مهر
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.