آزادسازی سهام عدالت فردا به پایان می‌رسد | سایت آموزش بورس ایران
آزادسازی سهام عدالت
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. آزادسازی سهام عدالت فردا به پایان می‌رسد
اخبار بورس

آزادسازی سهام عدالت فردا به پایان می‌رسد

آزادسازی سهام عدالت فردا به پایان می‌رسد در حالی فردا آخرین روز انتخاب روش آزادسازی سهام عدالت است که کماکان ابهامات مربوط به مزایا و معایب هر یک از روش‌ها از طریق متولیان امر بویژه سازمان خصوصی‌سازی مشخص و اطلاع‌رسانی نشده و سهامداران در میان این دو روش سردرگم و…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آزادسازی سهام عدالت فردا به پایان می‌رسد

در حالی فردا آخرین روز انتخاب روش آزادسازی سهام عدالت است که کماکان ابهامات مربوط به مزایا و معایب هر یک از روش‌ها از طریق متولیان امر بویژه سازمان خصوصی‌سازی مشخص و اطلاع‌رسانی نشده و سهامداران در میان این دو روش سردرگم و سرگردان هستند.

به نقل از خبرگزاری اقتصادی سایت تسنیم، امکان انتخاب روش مستقیم سهامداری از سوی مشمولان سهام عدالت در حالی از روز ۱۰ اردیبهشت در حال انجام است که این مهلت ساعت ۲۴ فردا (۵شنبه، ۲۹ خرداد) تمام می‌شود.

بر این اساس مشمولان برای انتخاب روش مستقیم  باید تا فردا به سامانه سهام عدالت مراجعه و در این زمینه اقدام کنند.

گفتنی است در حالی فردا آخرین روز انتخاب روش آزادسازی سهام عدالت است که کماکان ابهامات مربوط به مزایا و معایب هر یک از روش‌های مستقیم و غیرمستقیم از طریق متولیان امر بویژه سازمان خصوصی‌سازی مشخص و اطلاع‌رسانی نشده و سهامداران در میان این دو روش سردرگم و سرگردان هستند.

همچنین قرار بود این امکان فراهم شود تا افرادی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند امکان تغییر روش را در صورت تمایل داشته باشند، که این وعده نیز فعلا تحقق نیافته است.

هرگونه تصمیم درخصوص سهام عدالت بر عهده مشمول و بر اساس توانمندی و دانش و تشخیص اوست، اما توصیه به نگهداری سهام و نگهداری و نفروختن آن است.

منبع : سرویس اقتصادی خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
صندوق پالایشی هفته اول شهریور ماه عرضه می‌شود
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.