واکنش تند يك مقام بورس به رفتار فروشندگان سهام | سایت آموزش بورس ایران
معامله‌گری در بورس ایران
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. واکنش تند یک مقام بورس به رفتار فروشندگان سهام
اخبار بورس

واکنش تند یک مقام بورس به رفتار فروشندگان سهام

واکنش تند یک مقام بورس به رفتار فروشندگان سهام واکنش تند یک مقام بورس یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در استوری اینستاگرامی خود در واکنشی تند به فروشندگان سهام در بورس، رفتار هیجانی آنها را مذمت کرده است. به گزارش تجارت‌نیوز، یاسر فلاح…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

واکنش تند یک مقام بورس به رفتار فروشندگان سهام

واکنش تند یک مقام بورس

یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان بورس و اوراق بهادار در استوری اینستاگرامی خود در واکنشی تند به فروشندگان سهام در بورس، رفتار هیجانی آنها را مذمت کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، یاسر فلاح با هشتگ «نه به رفتار هیجانی در بورس» در استوری اینستاگرام خود نوشته است: «می‌گویند گر صبر کنی ز غوره حلوا سازند، در مذمت رفتار عجولانه و سفارش به صبوری هم مثل زیاد است و هم روایت و داستان.

این اما در بورس و بازار سرمایه انگار خریداری ندارد. به وقت خرید صف‌های پرحجم و به وقت فروش صفوف میلیونی. روزهای سرخ‌رنگ گویا آخر دنیا شده. چنان بفروش بفروشی راه می‌فتد که بیا و ببین.

حالا همین‌ها که به وقت اصلاح فروشندگان قهاری شدن چند روز بعد در طلوع سبز بازار سهام روزهای قبلشان را با قیمت بالاتر می‌خرند. این می‌شود استراتژی برخی در بورس.

در قیمت پایین بفروشند و با قیمت بالا بخرند و پس از مدتی گلایه‌مند از زمین و زمان بورس را رانتی و بدون تحلیل معرفی کنند. نقل قولی است که می‌گویند مردم به ندرت کاری که به آن باور دارند انجام می‌دهند، آنها کار راحت‌تر را انتخاب می‌کنند و بعد پشیمان می‌شوند.»

این اظهارات فلاح در حالیست که طبق گزارش تجارت‌نیوز شاخص بازار سهام در دو ساعت نخست فعالیت خود در امروز بیش از سه درصد افت داشته است.

 منبع : تجارت‌نیوز

حتما بخوانید
احتمال ورود کمیسیون اصل ۹۰ به موضوع نوسانات اخیر بورس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.