تحلیل تکنیکال مداران | 25 مرداد 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام مداران
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال مداران | ۲۵ مرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال مداران | ۲۵ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال مداران | ۲۵ مرداد ۹۹ تحلیل تکنیکال مداران سهام مداران امروز در تابلو معاملات عجیبی را شاهد بود این سهم کلا ۲۴هزار حجم معامله داشت که این مقدار تنها فروش یک نفر حقیقی بود و با وجود صف فروش تقریبا ۴ میلیونی و فشار بسیار زیاد فروشندگان کسی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال مداران | ۲۵ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال مداران

سهام مداران امروز در تابلو معاملات عجیبی را شاهد بود این سهم کلا ۲۴هزار حجم معامله داشت که این مقدار تنها فروش یک نفر حقیقی بود و با وجود صف فروش تقریبا ۴ میلیونی و فشار بسیار زیاد فروشندگان کسی نتوانست سهام خود را بفروشد و همین مقدار را نیز ۴۳ نفر حقیقی خریده اند که در نوع خود بسیار جالب و عجیب بود.

از تابلو که بگذریم و سراغ چارت سهام مداران برویم میبینیم که سهام مداران حمایت اول خود را از دست داده است و به سمت دومین حمایت خود در حال حرکت و نزول است و چیزی تا رسیدن به آن ندارد.

روند معاملات این سهم نیز رسیدن به آن را تقریبا قطعی میداند و حتی باید خوشبین باشیم که این حمایت از دست نرود.

روند سهام مداران حالا نزولی شده است و اندیکاتور ایچیموکو نیز خیلی وقت است که نزول قیمت را هم در کوتاه مدت و هم در میان مدت پیشبینی میکند.
استوک استیک در عدد ۰قرار دارد اما تا زمانی که صف فروش همچنان پا برجا باشد سهام مداران به نزول خود ادامه میدهد و خبری از بازگشت قیمت نیست خصوصا با این حجم معاملات و نبود خریدار در این سهم.

حمایت ها و مقاومت های سهام مداران :

اولین مقاومت :۴۹۰۰۰ دومین مقاومت :۶۱۰۰۰ اولین حمایت :۴۰۰۰۰  دومین حمایت :۳۴۰۰۰  سومین حمایت :۲۸۰۰۰

تحلیل تکنیکال سهام مداران
تحلیل تکنیکال مداران
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال لابسا | 9 شهریور 99
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.