آرامش شاخص بورس در نيمه شهريور ماه | سایت آموزش بورس ایران
رشد ۶۶ هزار واحدی شاخص بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. آرامش شاخص بورس در نیمه شهریور ماه
اخبار بورس

آرامش شاخص بورس در نیمه شهریور ماه

آرامش شاخص بورس در نیمه شهریور ماه آرامش شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۱۰هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۲هزار واحد قرار گرفت. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۱۰میلیارد و ۱۸۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آرامش شاخص بورس در نیمه شهریور ماه

آرامش شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۱۰هزار واحدی، در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۲هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از ۱۰میلیارد و ۱۸۳میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۱۱هزار و ۸۹۲میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و ۵۰۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد ۱۰هزار و ۹۵واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۶۴۲هزار و ۳۵واحد قرار گرفت.
بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و مخابرات ایران با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.
بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۱۹۶میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۶۰۰میلیارد تومان در ۷۶۶هزار و ۳۷۸نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۶۷واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۲۹۰واحد قرار گرفت.
در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی تندگویان، بانک دی و ذوب آهن اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی مارون و مدیریت انرژی امید تابان هور بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

 منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
چرا بورس تیتر یک اخبار شده است
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.