افزایش سهام عدالت | سایت آموزش بورس ایران
آزادسازی سهام عدالت
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. افزایش سهام عدالت
اخبار بورس

افزایش سهام عدالت

افزایش سهام عدالت افزایش سهام عدالت سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و با  ارزش اولیه ۵۳۲هزارتومانی به حدود ۱۴میلیون و ۳۴۰هزار تومان رسیده است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

افزایش سهام عدالت

افزایش سهام عدالت

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و با  ارزش اولیه ۵۳۲هزارتومانی به حدود ۱۴میلیون و ۳۴۰هزار تومان رسیده است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی مشمولان به‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه بار دیگر امروز بِروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام خود که بر اساس قیمت‌های پایانی روز گذشته تهیه شده است آگاهی یابند.

لازم به ذکر است تنها کسانی که روش مالکیت مستقیم سهام عدالت را انتخاب کرده‌اند می‌توانند جزئیات سهام خود را در سامانه استعلام مشاهده کنند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام  آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز گذشته  به ۱۴ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان رسیده است. این رقم طی یک ماه گذشته بیش از ۶ میلیون تومان رشد داشته است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
شاخص بورس تهران به مدار رشد بازگشت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.