مسکن صاحب بورس می‌شود | سایت آموزش بورس ایران
تسهیلات مسکن
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. مسکن صاحب بورس می‌شود
اخبار بورس

مسکن صاحب بورس می‌شود

مسکن صاحب بورس می‌شود مدیرعامل بورس تهران از راه اندازی بورس مسکن خبر داد و گفت: هدف از این طرح پایین آمدن قیمت نهایی برای مصرف کنندگان است و همچنین سرمایه گذاری و پس انداز سالانه در مسکن به صورت متری خواهد بود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی صحرایی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

مسکن صاحب بورس می‌شود

مدیرعامل بورس تهران از راه اندازی بورس مسکن خبر داد و گفت: هدف از این طرح پایین آمدن قیمت نهایی برای مصرف کنندگان است و همچنین سرمایه گذاری و پس انداز سالانه در مسکن به صورت متری خواهد بود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی صحرایی در گفتگو با بخش خبری شبکه یک سیما گفت: هفته آتی بورس املاک و مستغلات و امتیازات راه اندازی خواهد شد که طبق اصل ۳۱ قانون اساسی دولت موظف است برای اقشار کم توانمند جامعه با اولویت و کارگران مسکن را فراهم کند.

مدیرعامل بورس تهران با اشاره به این که در این بورس امتیازات، پروژه‌ها و زمین لازم برای اینها عرضه خواهد شد، افزود: بورس جدید در این زمینه افتتاح خواهد شد و پنجمین بورس کشور می‌باشد و کار تخصصی این بورس معاملات دارایی‌های مالی مبتنی بر املاک برای تأمین مالی است.

وی با بیان این که در این بورس آپارتمان هم معامله می‌شود، اضافه کرد: هدف اول از راه‌اندازی این بورس پایین آمدن قیمت نهایی برای مصرف کنندگان است و اطلاعات بیشتری در اختیار مردم قرار بگیرد و هدف دوم این بورس سرمایه گذاری و پس انداز سالانه در مسکن به صورت متری خواهد بود و نگرانی افزایش قیمت‌ها را برطرف کند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
تداوم ورود نقدینگی ، عامل رشد بازار بورس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.