ولپارس در بورس عرضه و کشف قیمت شد | سایت آموزش بورس ایران
ولپارس در بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. ولپارس در بورس عرضه و کشف قیمت شد
اخبار بورس

ولپارس در بورس عرضه و کشف قیمت شد

ولپارس در بورس عرضه و کشف قیمت شد ولپارس در بورس تعداد ۴۰۰ میلیون سهم شرکت لیزینگ پارسیان امروز(چهارشنبه) با نماد معاملاتی ” ولپارس ” در بورس اوراق بهادار عرضه و هر سهم این شرکت ۳۲۰ تومان کشف قیمت شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۴۰۰ میلیون سهم معادل…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

ولپارس در بورس عرضه و کشف قیمت شد

ولپارس در بورس

تعداد ۴۰۰ میلیون سهم شرکت لیزینگ پارسیان امروز(چهارشنبه) با نماد معاملاتی ” ولپارس ” در بورس اوراق بهادار عرضه و هر سهم این شرکت ۳۲۰ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۴۰۰ میلیون سهم معادل ۲۰ درصد سهام شرکت لیزینگ پارسیان امروز و در هجدهمین روز تیرماه به‌عنوان هشتمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی “ولپارس” در بورس اوراق بهادار عرضه و هر سهم این شرکت ۳۲۰ تومان کشف قیمت شد.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۳۰۰ تا ۳۲۰ تومان برای هر سهم و با سهمیه ۳۰۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده بود. همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری پارسیان و متعهد عرضه نیز شرکت‌ گروه مالی پارسیان و متعهد خرید شرکت تامین سرمایه لوتوس پارسیان به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

همچنین از این میزان سهام تعداد ۶۵ میلیون سهم شرکت لیزینگ پارسیان در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

گفتنی است بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
تکذیب کاهش دامنه نوسان معاملات بورس به ۲ درصد
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.