باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود | سایت آموزش بورس ایران
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود
اخبار بورس

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود باقی‌مانده سهام عدالت رییس جمهور با اشاره به آزادسازی ۳۰ درصدی سهام عدالت اعلام کرد که باقی‌مانده سهام عدالت ،۳۰ درصد دیگر در روز عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر نیز در روز ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد. به گزارش…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

باقی‌مانده سهام عدالت عید غدیر و ۲۲ بهمن آزاد می‌شود

باقی‌مانده سهام عدالت

رییس جمهور با اشاره به آزادسازی ۳۰ درصدی سهام عدالت اعلام کرد که باقی‌مانده سهام عدالت ،۳۰ درصد دیگر در روز عید غدیر و ۳۰ درصد دیگر نیز در روز ۲۲ بهمن آزاد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری بازارسرمایه (سنا)، حجت الاسلام حسن روحانی در جلسه هیات دولت گفت: دولت صمیمانه و تحت حمایت‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی، دست همکاری خود را به سوی دو قوه دیگر و نیروهای مسلح دراز می کند.

روحانی با تقدیر از مواضع روسای دو قوه در حمایت از برخورد با صادرکنندگان متخلفی که ارز حاصل از صادرات را به رغم گذشت سه ماه هنوز بازنگردانده‌اند، گفت: تخلف و فشار برخی صادرکنندگان به مردم قابل تحمل نیست و صادرکننده کالا و خدمات موظف است ظرف سه ماه پولش را برگرداند.

رئیس جمهور گفت: متأسفانه برخی از صادرکنندگان ارز خود را با هدف بالا رفتن قیمت ارز ارائه نمی کنند تا به این ترتیب ارز خود را گرانتر بفروشند که این کار، خیانت به ملت ایران و اقتصاد کشور است.

وی در ادامه به موضوع بورس و ضرورت تقویت آن اشاره کرد و با تاکید بر اینکه بورس باید با استحکام به راه خودش ادامه دهد و همه مسئولیم که از اموال مردم به خوبی حراست کنیم، گفت: در این دوره زمانی ۳۰ درصد سهام عدالت آزاد شده، ۳۰ درصد در عید غدیر و باقیمانده سهام هم در ۲۲ بهمن آزاد می شود.

منبع : پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

حتما بخوانید
صندوق توسعه ملی به کمک بورس می آید
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.