تحلیل تکنیکال نماد ذوب | 27 ابان ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
مجمع عمومی عادی ذوب
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد ذوب | ۲۷ ابان ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد ذوب | ۲۷ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال نماد ذوب | ۲۷ ابان ۹۹ تحلیل تکنیکال نماد ذوب امروز حجم معاملات مناسبی داشت، این سهم امروز از اوایل شروع بازار روند صعودی خود را اغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی در همان اوایل بازار به صف خرید نشست و ۵%+شد. در اخر نیز با وجود…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد ذوب | ۲۷ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال نماد ذوب امروز حجم معاملات مناسبی داشت، این سهم امروز از اوایل شروع بازار روند صعودی خود را اغاز کرد و در مدت زمان کوتاهی در همان اوایل بازار به صف خرید نشست و ۵%+شد.

در اخر نیز با وجود یک نوسان کوتاه نیم ساعته که حدود ساعت ۱۱:۳۰تا۱۲:۰۰ داشت باز به سقف قیمت رسید و در اخر با ۱۸میلیون صف خرید معاملات امروز ان پایان یافت.

سهام ذوب از منطقه حمایتی ۴۰۰۰ به خوبی ساپورت شده است و در حال حاظر به سمت اولین مقاومت خود که در قیمت ۵۰۰۰ ریال است در حال حرکت میباشد، با صعود ۵%امروز این سهم بالا خط تنکانسن قرار گرفت و روند کوتاه مدت ان از دید ایچیموکو صعودی شده است اگر سهام ذوب بتواند مقاومت پیش خود را بشکند تا مقاومت بعد خود که در قیمت ۶۰۰_۶۵۰قرار دارد میتواند صعود کند اما مقاومت پیش رو مقداری قدرتمند است و با وجود قرار داشتن خط کیجنسن در همین ناحیه مقاومت ایجاد شده قوی است، در صورت تثبیت قیمت بالای این محدوده مقاومتی روند میان مدت ذوب نیز صعودی شده و چشم انداز مناسبی برای سهام ذوب ایجاد خواهد شد.

حمایت ها و مقاومت های تحلیل تکنیکال نماد ذوب :

اولین حمایت : ۴۰۰۰ اولین مقاومت :۵۰۰۰ دومین مقاومت :۶۰۰۰-۶۵۰۰

تحلیل تکنکیال سهام ذوب
تحلیل تکنکیال ذوب
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم مفاخر 24 شهریور 1400
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.