تحلیل تکنیکال سهام وپاسار | 28 اردیبهشت 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام وپاسار
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهام وپاسار | ۲۸ اردیبهشت ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار | ۲۸ اردیبهشت ۹۹

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار | ۲۸ اردیبهشت ۹۹ سهام وپاسار پس از فولاد برترین عرضه را داشت و صف فروش ۱۶۷میلیونی را دارد. در معاملات امروز ۷۰%از حجم معاملات خرید را حقوقی به خود اختصاص داده ولی همچنان این سهم روند نزولی دارد و فشار فروش خیلی بیشتر از خرید…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار | ۲۸ اردیبهشت ۹۹

سهام وپاسار پس از فولاد برترین عرضه را داشت و صف فروش ۱۶۷میلیونی را دارد. در معاملات امروز ۷۰%از حجم معاملات خرید را حقوقی به خود اختصاص داده ولی همچنان این سهم روند نزولی دارد و فشار فروش خیلی بیشتر از خرید است.

تحلیل تکنیکال سهام وپاسار نشان میدهد پس از آنکه سهام وپاسار نتوانست مقاومت ۱۱۰۰۰ را بشکند اصلاح قیمتی خود را شروع کرد و همچنان ادامه دارد.

اولین حمایت پیش روی این سهام در قیمت ۹۲۰۰ قرار دارد که باید فردا منتظر واکنش این سهام نسبت به آن باشیم اما اگر روند معاملات مانند امروز باشد بعید است این خط حمایت بتواند سهام وپاسار را ساپورت کند زیرا حجم معاملات بسیار کمتر از صف فروش این سهم است.

(زیر ۱۰%) و اینکه حتی امروز ۷۰%نیز حقوقی این سهام را حمایت کرده است.

همچنین تحلیل تکنیکال سهام وپاسار نشان می دهد.اگر حمایت پیش رو سهم شکسته شود قیمت به سمت حمایت بعدی خود که در قیمت ۸۰۰۰ قرار دارد نزول خواهد داشت.

اما در صورت بازگشت قیمت اولین مقاومت پیش رو در قیمت ۱۲۰۰۰ قرار دارد که پیش از این سهام وپاسار نتوانسته بود این مقاومت را بشکند اما قیمت در حال حاضر زیر خط تنکانسن قرار گرفته است و روند کوتاه مدت را نزولی نشان میدهد که احتمال شکست حمایت را قوی تر می‌کند.

تحلیل تکنیکال وپاسار
تحلیل تکنیکال وپاسار
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال خپارس | ۲۵ اسفند ۹۸
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.