تحلیل تکنیکال نماد لوتوس 31 مرداد 1400 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل نماد لوتوس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال نماد لوتوس ۳۱ مرداد ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال نماد لوتوس ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال نماد لوتوس ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ نماد لوتوس یا همان تامین سرمایه لوتوس پارسیان با وجود اینکه تکنیکال سهم در چینش و گارد مناسبی قرار گرفته و در محدوده ی حمایتی اش حمایت شده اما تابلوی سهم در روزهای اخیر با خروج پول و قدرت فروشنده همراه بوده. در…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال نماد لوتوس ۳۱ مرداد ۱۴۰۰

نماد لوتوس یا همان تامین سرمایه لوتوس پارسیان با وجود اینکه تکنیکال سهم در چینش و گارد مناسبی قرار گرفته و در محدوده ی حمایتی اش حمایت شده اما تابلوی سهم در روزهای اخیر با خروج پول و قدرت فروشنده همراه بوده.

در روز شنبه ۲۳ مرداد سهم لوتوس در اواخر تایم بازار صف خرید شد ولی روز بعد یعنی یکشنبه ۲۴ مرداد مجددا سهم با قدرت پیش نرفت تا اواخر بازار که مجدد به صف خرید نشست.

خوشبختانه سهم لوتوس در روز یکشنبه ۳۱ مرداد علاوه بر اینکه با قدرت بیشتری به صف خرید نشست با ورود پول و قدرت خریدار مواجه بوده و انتظار می رود بتواند در روزهای بعدی نیز قدرت خود را حفظ کند.

نماد لوتوس در حدود قیمت ۹۹۱۹ یک مقاومت کوچک دارد که در صورت خوب بودن شرایط بازار و قدرت در تابلوی سهم احتمال زیاد بتواند با قدرت این مقاومت را پشت سر بگذارد و تا تارگت اول خود یعنی محدوده ی قیمتی ۱۱۴۹۵ تا ۱۱۸۷۸ حرکت کند. تارگت دوم سهم محدوده ی قیمتی ۱۴۴۴۳ تا ۱۴۸۶۵ می باشد.

لوتوس تحلیل

 

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد وتوسم 24 مرداد 1400
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.