تحلیل تکنیکال سهم بزاگرس 1 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم بزاگرس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم بزاگرس ۱ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم بزاگرس ۱ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم بزاگرس ۱ شهریور ۱۴۰۰ سهم بزاگرس در یک روند نزولی قرار گرفته بود که توانست خط روند نزولی خود را بشکند ولی هنوز در یک روند صعودی پر قدرت قرار نگرفته و بیشتر در حالت ساید حرکت میکند. سهم بزاگرس اخیرا در یک محدوده ی حمایتی از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم بزاگرس ۱ شهریور ۱۴۰۰

سهم بزاگرس در یک روند نزولی قرار گرفته بود که توانست خط روند نزولی خود را بشکند ولی هنوز در یک روند صعودی پر قدرت قرار نگرفته و بیشتر در حالت ساید حرکت میکند.

سهم بزاگرس اخیرا در یک محدوده ی حمایتی از آن بخوبی حمایت شده و تحرکات مثبت از جمله ورود پول و قدرت خریدار در چند روز اخیر معاملاتی در تابلوی سهم دیده شده ولی سهم قدرت لازم را تا به امروز برای حرکتی قدرتمند نداشته. 

امروز سهم با خروج پول ۱۰۸ میلیونی و قدرت فروشنده همراه بوده که البته شرایط کلی بازار و شاخص کل بی تاثیر بر این نماد نبوده. سهم بزاگرس یک مقاومت در نزدیک خود دارد که محدوده ی قیمتی ۵۰۳۶ تا ۵۸۱۵ می باشد.

در صورتی که شرایط کل بازار خوب پیش برود و از این سهم با قدرت حمایت شود میتواند این مقاومت را پشت سر بگذارد و میتوان گفت از روند ساید خود نیز خارج شده.

مقاومت بعدی سهم محدوده ی قیمت۶۳۱۶ تا ۶۴۰۵ هست و درصورت شکست آن می تواند تا تارگت اولیه ی خود یعنی محدوده قیمتی ۸۰۰۰ تا ۸۲۳۰ حرکت کند.

 

بزاگرس تحلیل

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال حسینا | ۲۷ اسفند ۹۸
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.