تحلیل تکنیکال سهم ثرود 30 آبان 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم ثرود
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم ثرود ۳۰ آبان ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم ثرود ۳۰ آبان ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم ثرود ۳۰ آبان ۱۴۰۰ سهم ثرود از زیرمجموعه انبوه سازی و املاک و مستغلات با ۵۰۰ میلیون برگ سهم از سهم های میانی فرابورس به حساب می آید. این سهم امروز از صفر تابلو معاملات خود را آغاز کرد و با اینکه به مثبت ۵ تابلو رسید…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم ثرود ۳۰ آبان ۱۴۰۰

سهم ثرود از زیرمجموعه انبوه سازی و املاک و مستغلات با ۵۰۰ میلیون برگ سهم از سهم های میانی فرابورس به حساب می آید.

این سهم امروز از صفر تابلو معاملات خود را آغاز کرد و با اینکه به مثبت ۵ تابلو رسید اما سهم به رنج کشیده شد و در پایان بازار با پایانی -۲ روز معاملاتی خود را خاتمه داد.

سهم ثرود امروز ۳۰ آبان میزان ورود و خروج پول حقیقی در سهم برابر بود فلذا چرخش پول حقیقی در این سهم امروز صفر بود.

همچنین سرانه ی خرید هر حقیقی در این سهم ۱۲ میلیون و سرانه ی فروش هر حقیقی ۹ میلیون بود که بیانگر قدرت خریدار بالاتر و حدود ۱.۴ بوده.

سهم ثرود به گزارش کدال در ۱۲ ماهه منتهی به شهریور ماه ۱۴۰۰، برای هر سهم سودی بالغ بر ۲۷۰ ریال را داشته که روند افزایشی داشته و ۲۴ میلیارد تومان سود ناخالص داشته که نسبت به دوره مشابه رشد ۹۶۴ درصدی داشه و ۱۴ میلیارد تومان هم سود داشته که نسبت به دوره مشابه رشد ۵۸۸ درصدی پیش رو داشته.

همچنین این شرکت ۱ ماهه منتهی به مهر ماه خود را حدود ۴ میلیارد تومان فروش داشته.

سهم ثرود در یک روند نزولی قرار دارد که خط روند ان نیز در تصویر رسم شده. علاوه بر خط روند، ابر کوموی نزولی نیز نشان از نزولی بودن سهم در میان مدت می باشد.

در حال حاضر سهم در یک محدوده حمایتی ۷۱۷۳ تا ۷۶۷۳ قرار دارد که در حال رنج زدن در این محدوده می باشد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال کگل | 3 شهریور 99

علاوه بر اینکه در این محدوده یک ناحیه حمایتی وجود دارد یک خط ورند نیز وجود دارد که در نقش مقاومت در حال حاضر عمل می کند و این خود می تواند دلیلی بر رنج بودن سهم در ناحیه فعلی باشد.

در صورت عدم حمایت در این محدوده میتوان انتظار داشت تا محدوده حمایتی ۵۵۸۲ تا ۵۹۴۵ اصلاح کند و در صورتی که در محدوده حمایتی فعلی سهم مورد حمایت قرار گیرد می توان انتظار داشت تا محدوده مقاومتی بعدی خود یعنی محدوده ی قیمتی ۱۰۵۸۲ تا ۱۱۲۱۸ رشد کند.

سایر نواحی حمایتی و مقاومتی سهم در تصویر رسم شده است.

سهم ثرود در ناحیه فعلی در تایم فریم روزانه تنکانسن و کیجونسن در حال نزولی و بر بالای کندل ها شکل گرفته که نشان از مقاومت و نزولی بودن سهم در کوتاه مدت و میان مدت می باشد.

اندیکاتور RSI در سهم ثرود در محدوده اشباع فروش قرار دارد که در این محدوده امکان غلبه ی شاخص ترس بر سهامداران وجود دارد که باعث شود با ضرر از سهم های خود خارج شوند.

در صورتی که تصمیم به خرید یا کم کردن میانگین در این محدوده دارید اجازه دهید مشخص شود سهم مورد حمایت قرار میگیرد یا خیر. در صورت حمایت در این محدوده و تثبیت بالای این محدوده میتوانید بصورت پله ای در این سهم وارد شوید.

قابل ذکر است که از نظر کندل شناسی در محدوده فعلی کندل های حمایتی فعلا دیده نشده و بررسی  معاملات در روز آینده مهم است.

 

پروژه تحلیل 9

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.