تحلیل تکنیکال سهم ثفارس 26 مهر 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم ثفارس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم ثفارس ۲۶ مهر ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم ثفارس ۲۶ مهر ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم ثفارس ۲۶ مهر ۱۴۰۰ سهم ثفارس از زیرمجموعه انبوه سازی که بنظر می آید کل این گروه در حال استراحت است، امروز ۲۶ مهر میانگین خرید هر حقیقی ۲۷ و میانگین فروش هر حقیقی ۲۰ میلیون بوده که میتوان گفت قدرت خریداری بیش از ۱ را داشته.…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم ثفارس ۲۶ مهر ۱۴۰۰

سهم ثفارس از زیرمجموعه انبوه سازی که بنظر می آید کل این گروه در حال استراحت است،

امروز ۲۶ مهر میانگین خرید هر حقیقی ۲۷ و میانگین فروش هر حقیقی ۲۰ میلیون بوده که میتوان گفت قدرت خریداری بیش از ۱ را داشته.

اما این شرکت امروز خروج پولی حدود ۶۸۹ میلیون را همراه داشته که فعلا نمیتوان نقطه منفی برای سهم منظور کرد.

شرکت عمران و توسعه ی فارس فهرست املاک و ساختمان هایش را منتشر نمود که میتوان در سایت کدال این اطلاعات را بررسی کرد. همچنین  این شرکت فروش ۱۲ ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۰ خود را حدود ۴۰ میلیارد درآمد از ارائه خدمات اعلام کرده.

همانطور که در چارت می بینید RSI سهم ثفارس در حد میانه قرار گرفته و سطح ۵۰ این اندیکاتور میتواند یک حمایت نیز برای سهم محسوب شود.

سهم ثفارس بنظر می آید تحت تاثیر شرایط کلی بازار قرار گرفته و بخصوص با اصلاح شاخص هم وزن این سهم نیز به اصلاح کشیده شده.

اکنون سهم در نزدیک یک محدوده حمایتی ۱۰۰۷۰ تا ۱۰۲۲۳ قرار دارد که در صورتی که در این محدوده حمایت نشود امکان دارد تا محدوده حمایت بعدی یعنی محدوده قیمتی ۹۰۶۴ تا ۹۲۱۷ اصلاح کند. اما در صورتی که بتواند این سهم در این محدوده مورد حمایت قرار گیرد میتواند تا مقاومت بعدی خود یعنی محدوده قیمتی ۱۱۹۵۱ تا ۱۲۱۴۸ حرکت کند.

سطوح حمایت و مقاومت سهم در چارت ترسیم شده است.

لازم به ذکر است که چارت در حال حاضر شکلی شبیه به الگوهای هارمونیک دارد که این الگو محدوده ی فعلی را محدوده ی حمایت داینامیک نیز در نظر دارد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال صبا | 2 تیر 99

در تایم فریم روزانه این سهم، اجزای ایچی موکو در حالت غیر ایده آل قرار دارند و نشانه ی رنج بودن روند سهم در کوتاه مدت است. اما از آنجایی که کندل ها در بالای ابر کوموی صعودی شکل گرفته اند در این نقطه روند بلند مدت سهم را میتوان صعودی اعلام کرد.

در تایم فریم ۱ ساعته کندل ها به صورت نزولی در دل ابر نفوذ کرده اند و انتظار می رود کف ابر به عنوان یک حمایت نیز برای سهم عمل کند.

در حال حاضر در صورتی که از این سهم در ضرر هستید و تصمیم به کم کردن میانگین دارید پیشنهاد می شود اجازه دهید تکلیف سهم در سطوح حمایت مشخص شود.

در صورت حمایت از سهم میتوان یک پله با رعایت مدیریت سرمایه وارد شد و پله های بعدی را در شکست مقاومت ها تکمیل کرد.

 

تحلیل ثفارس

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.