تحلیل تکنیکال سهم خگستر 6 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم خگستر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم خگستر ۶ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم خگستر ۶ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم خگستر ۶ شهریور ۱۴۰۰ در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد خگستر میپردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر از روند حرکتی این سهم و سرمایه گذاری بهتر و سوددهی بالاتر به مطالعه دقیقاین متن بپردازید: سهم خگستر که از جمله سهم های معروف به سهم هشتی بوده که…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم خگستر ۶ شهریور ۱۴۰۰

در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد خگستر میپردازیم برای کسب اطلاعات بیشتر از روند حرکتی این سهم و سرمایه گذاری بهتر و سوددهی بالاتر به مطالعه دقیقاین متن بپردازید:

سهم خگستر که از جمله سهم های معروف به سهم هشتی بوده که بصورت شارپ صعود و شارپ ریزش داشته. سهم خگستر برای بازگشت به قیمت قبلی خود مقاومت های زیادی سر راه خود دارد که این روزها توانسته بخشی از ضررها را جبران کند.

نماد خگستر به دلیل اینکه سهامدار عمده ی آن ایرانخودرو می باشد،

بسیار تحت تاثیر نماد خودرو بوده تا بتواند مقاومت های خود را راحت تر پشت سر بگذراند.

سهم خگستر اخیرا مقاومت قبلی خود خود را پشت سر گذاشته و  از نظر ایچی موکویی نیز کیجونسن و تنکانسن در یک گارد صعودی قرار دارند که میتواند تایید بر صعود روند باشد.

تارگت بعدی سهم محدوده ی قیمتی ۳۶۵۷ تا ۳۸۶۶ می باشد که تابلوی سهم می تواند نشان دهد که از پس این مقاومت برمیاید یا چند روزی رنج خواهد بود.

معاملات تابلوی سهم امروز بسیار عالی و با قدرت بوده به دلیل اینکه همراه با ورود پول و قدرت خریداری معادل ۳.۶ بوده و توانسته به صف خرید بنشیند.

خگستر تحلیل

 

 

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال کفپارس | 21 اردیبهشت 99
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.