تحلیل تکنیکال سهم اخابر 7 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم اخابر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم اخابر ۷ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم اخابر ۷ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم اخابر ۷ شهریور ۱۴۰۰ در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد اخابر میپردازیم برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه متن الرامی است: سهم اخابر امروز ۷ شهریور که اوایل بازار رنج مثبت زد و سپس به صف خرید نشست اما از آنجایی که شاخص بر روی مقاومت خود…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم اخابر ۷ شهریور ۱۴۰۰

در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد اخابر میپردازیم برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه متن الرامی است:

سهم اخابر امروز ۷ شهریور که اوایل بازار رنج مثبت زد و سپس به صف خرید نشست اما از آنجایی که شاخص بر روی مقاومت خود قرار داشت و تقریبا کل بازار تحت تاثیر قرار گرفت، نماد اخابر هم از این قاعده مستثنی نبود ولی توانست با پایانی مثبت بسته شود.

سهم اخابر از نظر تابلو امروز با ورود پول و قدرت خریدار مواجه بوده و از نظر تکنیکال سهم اخابر بر روی محدوده ی مقاومتی ۱۱۳۵۷ تا ۱۱۵۷۰  قرار دارد که در صورتی که فردا بتواند کندل تثبیت بالای این محدوده بزند می شود انتظار داشت تا تارگت بعدی یعنی محدوده ی مقاومتی  ۱۳۸۰۶ تا ۱۴۰۵۹ حرکت کند.

سهم اخابر از نظر ایچی موکو با چینش و گارد صعودی کیجونسن و تنکانسن می توان تاییدیه ی صعود نیز دریافت کنیم به شرطی که بتواند. از نظر پرایس اکشن می توان گف در تایم فریم ۱ ساعته سهم در یک محدوده مقاومتی پرایس اکشن قرار گرفته و کندل ها در حال رنج زدن هستن.

بنظر معاملات فردا می تواند تعیین کند که آیا این منطقه را می تواند پشت سر بگذارند یا نه؟

 

اخابر تحلیل

 

 

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم پترول 29 آبان 1400
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.