تحلیل تکنیکال سهم قشکر 14 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم قشکر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم قشکر ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم قشکر ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم قشکر ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد قشکر میپردازیم برای یدست آوردن اطلاعات بیشتر و سرمایه گداری بهتر و سوددهی بالاتر متن زیر را به دقت مطالعه کنید: سهم قشکر از زیرگروه قند و شکر که به نسبت هم گروهی های خود می…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم قشکر ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد قشکر میپردازیم برای یدست آوردن اطلاعات بیشتر و سرمایه گداری بهتر و سوددهی بالاتر متن زیر را به دقت مطالعه کنید:

سهم قشکر از زیرگروه قند و شکر که به نسبت هم گروهی های خود می توان گفت رشد چندانی نداشته و حرکت های مثبت اخیر سهم قشکر می تواند شروع حرکت این سهم باشد.

البته فردا یک محدوده مقاومتی دارد که در صورت تثبیت در بالای این محدوده یعنی ۴۰۰۴ می توان گفت حرکت سهم آسان تر می شود. امروز سهم قشکر با ورود پول همراه بوده و قدرت خریدار بالایی داشته که به دلیل کم بودن تعداد خریدار نمی توان گفت این نسبت معتبر است.

معاملات امروز سهم بدین صورت بود که سهم در صف خرید بوده اما یکی از سهامداران عمده ی آن یعنی شرکت صنایع بهشهر زرین ۶۳ میلیون برگه سهم خود را فروخت که معاملات روزهای آینده و تحرکات سهم باید مورد توجه قرار بگیرد. در صورتی که سهم بتواند این مقاومت پیش رو را پشت سر بگذارد می تواند تا مقاومت بعدی خود یعنی حدود قیمت ۴۶۷۸ حرکت کند و در صورت عبور از این محدوده قیمتی تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده قیمتی ۴۶۹۲ تا ۵۰۲۸ انتظار می رود که حرکت کند.

ایچی موکوی سهم هنوز چینش و گارد مناسب نگرفته اما کیجونسن در حال چینش گرفتن و در صورتی که تنکانسن هم در زیر کندل ها با گارد صعودی قرار بگیرد می توان سیگنال مثبت از سهم برای صعود از نظر ایچی موکو بگیریم.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال تاصیکو | 31 اردیبهشت 99

 

قشکر تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.