تحلیل تکنیکال سهم اوان 14 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم اوان
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم اوان ۱۴ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم اوان ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم اوان ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ سهم اوان از گروه اطلاعات و ارتباطات که این روزها در حال کف سازی بود و در محدوده ترسیم شده به خوبی حمایت شد و توانسته به تازگی حرکت خود را آغاز کند. همانطورکه ایچی موکو نشان می دهد تنکانسن به دنبال کندل…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم اوان ۱۴ شهریور ۱۴۰۰

سهم اوان از گروه اطلاعات و ارتباطات که این روزها در حال کف سازی بود و در محدوده ترسیم شده به خوبی حمایت شد و توانسته به تازگی حرکت خود را آغاز کند.

همانطورکه ایچی موکو نشان می دهد تنکانسن به دنبال کندل ها حرکت کرد تا بتواند آنها را به بالا بکشد و طبق چارت شاهد شکل گیری چینش و گارد صعودی تنکانسن و کیجونسن هستیم. این محدوده ی حمایت شده از سطح های پرایس اکشنی مهم بوده که در گذشته ی آن کندل ها در این محدوده پرتاب خوبی به سمت بالا داشتند و می توان گفت قدرت حرکت خوبی را این سطح به کندل ها داده. تابلوی سهم امروز حاکی از کد به کد سنگین و ورود پول حقیقی با قدرت خریدار بالا بود.

همچنین سهم با حجم مشکوکی بیش از میانگین حجم ماه مواجه بود که تقریبا بیش از ۲ درصد سهام شرکت در یک روز معامله شده که تمامی اینها نشان از حرکت صعودی در این سهم هست. قابل ذکر است که سهم اوان با تعداد ۲۰۰ میلیون برگه سهم از سهم های کوچک بازار است که این روزها به دلیل حرکت شاخص هم وزن سهم های کوچک که از بازار عقب مانده و رشد نکردند آماده حرکت هستند و اوان هم می تواند از این قاعده مستثنی نباشدو رعایت مدیریت سرمایه برای خرید این سهم ها به شدت توصیه می گردد.

ضمن اینکه تارگت اول سهم اوان محدوده ی قیمتی ۴۳۵۱۰ تا ۴۴۵۳۵ می باشد و در صورت گذر از این مقاومت و تثبیت کندل بالای آن محدوده ی مقاومتی و یا تارگت دوم سهم محدوده قیمتی ۵۳۸۷۳ تا ۵۵۱۲۵ می باشد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال فسرب | 7 اردیبهشت 99

 

اوان تحلیل

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.