تحلیل تکنیکال سهم پترول | 25 ابان ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهم پترول
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم پترول | ۲۵ ابان ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم پترول | ۲۵ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال سهم پترول | ۲۵ ابان ۹۹ تحلیل تکنیکال سهم پترول امروز با افزایش عرضه و فشار فروش منفی شد و با ۳/۸%- نزول نسبت به روز گذشته به معاملات خود پایان داد، اما پایانی این سهم تغییر زیادی نداشت و تنها ۰/۵%نزول داشت. حقوقی ها نیز نقش زیادی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم پترول | ۲۵ ابان ۹۹

تحلیل تکنیکال سهم پترول امروز با افزایش عرضه و فشار فروش منفی شد و با ۳/۸%- نزول نسبت به روز گذشته به معاملات خود پایان داد، اما پایانی این سهم تغییر زیادی نداشت و تنها ۰/۵%نزول داشت.

حقوقی ها نیز نقش زیادی در معاملات امروز نداشتند و بالا ۹۵%از حجم معاملات توسط حقیقی ها صورت گرفت.
سهام پترول پس از نزولی که داشت به قیمت ۱۱۵۰۰ نیز رسید و در همین ناحیه حمایتی که خط ۵۰ فیبو قرار داشت شاهد حمایت این سهم بودیم و قیمت این سهم بازگشت ،اولین مقاومت پیش رو سهام پترول که خط ۳۸.۲ را در نظر گرفتیم در قیمت ۱۳۵۰۰ قرار دارد که همانطور امروز شاهد آن بودیم سهام پترول آنقدر قدرتمند نبود و نتوانست از این مقاومت عبور کند، گرچه این نوسان ها معقول است و نباید انتظار رشد سریع دوباره سهام ها را تا قیمت های قبل داشت.
قیمت سهم پترول هنوز بالای خط تنکانسن قرار دارد و نشانه خوبی برای کوتاه مدت است اما با فاصله زیادی از خط کیجنسن قرار گرفته است و روند میان مدت را همچنان نزولی نشان میدهد، ابر کومو نیز هنوز صعودی است و با نزول زیادی که سهام پترول تا به امروز داشته هنوز ابر کومو نزولی نشده است و صعودی باقی مانده است.
سهام پترول دوباره به سمت حمایت خود راهی شده است که اگر این‌بار نیز بتواند این حمایت سهم پترول را ساپورت کند دوباره این سهم به سمت مقاومت امروز حرکت خواهد کرد و اینبار به نظر قدرت کافی برای شکست این مقاومت را خواهد داشت پس از ان نیز سهام پترول تا خط ۲۳.۶ یعنی تا قیمت ۱۵۸۰۰ به راحتی میتواند صعود داشته باشد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال دی | 31 فروردین 99

حمایت ها و مقاومت های سهام پترول :

اولین حمایت :۱۱۵۰۰ دومین حمایت :۹۷۰۰_۱۰۰۰۰ اولین مقاومت :۱۳۵۰۰ دومین مقاومت :۱۵۷۰۰ سومین مقاومت :۱۹۵۰۰

تحلیلی تکنیکال سهام پترول

 

در خصوص این نماد میتوانید مطلب ” نماد پترول را بشناسیم ” را نیز مطالعه نمایید.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.