تحلیل تکنیکال کطبس | 11 خرداد ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام کطبس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال کطبس | ۱۱ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال کطبس | ۱۱ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال کطبس | ۱۱ خرداد ۹۹ سهام کطبس امروز با نزول حداکثری همراه بود اما صف فروش چشم گیری در این سهم دیده نمیشود و حجم معاملات ان نیز تا این لحظه زیر ۱میلیون است. از لحاظ تکنیکال سهام کطبس بسیار نزدیک به خط حمایت ۳۶۰۰۰ شده است و…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال کطبس | ۱۱ خرداد ۹۹

سهام کطبس امروز با نزول حداکثری همراه بود اما صف فروش چشم گیری در این سهم دیده نمیشود و حجم معاملات ان نیز تا این لحظه زیر ۱میلیون است.
از لحاظ تکنیکال سهام کطبس بسیار نزدیک به خط حمایت ۳۶۰۰۰ شده است و باید منتظر واکنش این سهم نسبت به ان باشیم این خط حمایت ساپورت قدرتمندی برای سهام کطبس به شمار می‌آید و پیش از این نیز چند بار مانع نزول بیشتر این سهم شده است و از همین ناحیه چند بار قیمت بازگشته است.

اما اگر این خط حمایت شکسته شود روند سهام کطبس که نزولی شده است نزول باقی خواهد ماند و تا خط حمایت بعدی خود نیز نزول خواهد کرد اما در صورتی که نسبت به این خط حمایت مانند گذشته واکنش مثبت نشان دهد و قیمت بازگشت داشته باشد، در مرحله اول تا ۴۱۰۰۰ و در صورت شکست تا ۴۸۰۰۰ نیز میتواند رشد داشته باشد.

اما لازم به ذکر است که بین این خطوط مقاومت سهام کطبس نوسانات زیادی کرده است و چند بار از قیمت های ۴۳۰۰۰ و ۴۴۵۰۰ نیز نزول داشته که باز هم میتواند از همین ناحیه ها قیمت بازگشت داشته باشد.
روند سهام کطبس هنوز نزولی است اما اندیکاتور استوک استیک در منطقه اشباع فروش قرار دارد و احتمال بازگشت قیمت را پیش بینی میکند.

تحلیل تکنیکال سهام کطبس
تحلیل تکنیکال کطبس

حمایت ها و مقاومت های سهام کطبس :

اولین حمایت ۳۶۰۰۰      دومین حمایت :۳۲۴۰۰     سومین حمایت : ۲۸۵۰۰
اولین مقاومت : ۴۱۰۰۰  دومین مقاومت : ۴۴۵۰۰   سومین مقاومت :۴۸۰۰۰

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام کطبس :

عنوان خبر : گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۲/۳۱ برای دیدن ادامه خبر روی لینک کلیک کنید.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم بزاگرس 1 شهریور 1400
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.