تحلیل تکنیکال کترام | 5 مرداد 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام کترام
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال کترام | ۵ مرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال کترام | ۵ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال کترام | ۵ مرداد ۹۹ تحلیل تکنیکال کترام سهام کترام امروز منفی ۵% و با فشار فروش همراه بود و تا آخر وقت صف فروش ۶میلیونی را تشکیل داده بود، حجم معاملات امروز این سهم نیز ۸۰۰ هزار سهم و زیر ۱میلیون بود، در معاملات امروز نیز حقوقی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال کترام | ۵ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال کترام

سهام کترام امروز منفی ۵% و با فشار فروش همراه بود و تا آخر وقت صف فروش ۶میلیونی را تشکیل داده بود، حجم معاملات امروز این سهم نیز ۸۰۰ هزار سهم و زیر ۱میلیون بود، در معاملات امروز نیز حقوقی دخالتی نداشت.

سهام کترام مدت زیادی است در یک موج نزول قرار گرفته بود و در این بین اندک نوسان مثبت قیمت را نیز داشت اما سریع دوباره روز بعد منفی میشد تا اینکه سرانجام به خط حمایت دوم خود واکنش نشان داد و از همان ناحیه بازگشت.

اما آن طور که انتظار میرفت معاملات این سهم قوی دنبال نشد و به اولین مقاومت خود که رسید دوباره نزول را از سر گرفت تا در چارت شاهد تشکیل الگو سر و گردن کامل باشیم.

در ادامه پیشبینی میشود با این فشار فروش و حجم معاملات کم، سهام کترام حداقل تا خط حمایت ۳۰۰۰۰ نزول داشته باشد اما اگر اصلاح این سهم ادامه دار باشد و این حمایت را نیز از دست بدهد حمایت بعدی این سهم که در قیمت ۲۷۰۰۰ قرار دارد میتواند جلو ریزش بیشتر قیمت را بگیرد.
معامله گران برای ورود بهتر است عجله نکنند و پس از اینکه قیمت به تعادل رسید و قدرت فشار فروش گرفته شد روی یکی از دو خطوط حمایت (به هرکدام که واکنش نشان داد) وارد معامله شوند.

ابر های ایچیموکو نزولی شده اند و اندیکاتور ایچیموکو فعلا برای این سهم نزول قیمت را پیش‌بینی میکند از طرفی استوک استیک نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد و بازگشت قیمت را پیش‌بینی میکند.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال وخارزم | ۲۸ اسفند ۹۸

حمایت ها و مقاومت های سهام کترام :

اولین حمایت :۳۰۰۰۰ دومین حمایت :۲۷۰۰۰ اولین مقاومت :۳۸۰۰۰ دومین مقاومت :۴۸۰۰۰

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام کترام:

عنوان خبر : آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ برای مشاهده خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام کترام
تحلیل تکنیکال کترام
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.