تحلیل تکنیکال سهام دشیمی | 29 اردیبهشت 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام دشیمی
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهام دشیمی | ۲۹ اردیبهشت ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهام دشیمی | ۲۹ اردیبهشت ۹۹

تحلیل تکنیکال سهام دشیمی | ۲۹ اردیبهشت ۹۹ سهام دشیمی پس از انکه از مقاومت ۶۰۰۰۰ نتوانست رد شود اصلاح قیمتی خود را شروع کرد و پس از شکست اولین حمایت خود به سمت دومین خط حمایتی خود نزول کرد و شاهد واکنش مثبت آن نسبت به این محدوده حمایتی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهام دشیمی | ۲۹ اردیبهشت ۹۹

سهام دشیمی پس از انکه از مقاومت ۶۰۰۰۰ نتوانست رد شود اصلاح قیمتی خود را شروع کرد و پس از شکست اولین حمایت خود به سمت دومین خط حمایتی خود نزول کرد و شاهد واکنش مثبت آن نسبت به این محدوده حمایتی هستیم و قیمت از این محدوده بازگشته است.

در حال حاظر قیمت سهام دشیمی زیر خطوط تنکانسن و کیجنسن قرار گرفته است و این به معنای این است که اندیکاتور ایچیموکو روند کوتاه مدت و میان مدت را نزولی پیش بینی میکند اما اگر سهام دشیمی بتواند بالا این دو خطوط به تثبیت برسد روند تغییر و به صعودی تبدیل میشود.

امروز شاهد رشد حداکثری این سهم بودیم از طرفی خط حمایتی ۴۴۰۰۰ نیز این سهم را ساپورت میکند و مانع نزول بیشتر این سهم شد. مقاومت پیش رو سهام دشیمی در قیمت ۵۰۰۰۰قرار دارد که اگر بتواند این مقاومت را بشکند آنگاه هم قیمت بالا دو خط کیجنسن و تنکانسن قرار میگیرد و روند صعودی میشود و هم این مقاومت تبدیل به حمایت برای این سهم میشود و تا محدوده ۶۰۰۰۰ که قبلا نتوانسته بود این مقاومت را بکشند میتواند رشد داشته باشد.

یکی از دلایلی که امکان دارد رشد سهم را قوت دهد خبری مبنی بر اگهی دعوت به مجمع این سهم است که امروز روی شبکه خبری کدال قرار گرفت و این خبر میتواند واکنش مثبت این سهم را در پی داشته باشد. برای مشاهده این خبر اینجا کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام دشیمی
تحلیل تکنیکال سهام دشیمی
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال وسکاب | 20 خرداد ۹۹
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.