نماد زگلدشت را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد زگلدشت
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد زگلدشت را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد زگلدشت را بشناسیم

آشنایی با نماد زگلدشت بخش های اصلی آشنایی با نماد زگلدشتمعرفی نماد زگلدشتتاریخچه زگلدشتترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران زگلدشتتولید و فروش محصولاتترازنامه زگلدشت در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد زگلدشت

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از آن ها شرکت گلدشت نمونه اصفهان یا نماد زگلدشت می باشد که در آذر ماه سال ۱۳۹۴ سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده است.

معرفی نماد زگلدشت

شرکت گلدشت نمونه اصفهان در تیر ماه سال ۱۳۹۵ سهام خود را با نماد زگلدشت در بازار دوم فرابورس قرار داد و پذیره نویسی خود را شروع نمود.

نماد زگلدشت

تاریخچه زگلدشت

در سال ۱۳۷۹ شرکت گلدشت نمونه اصفهان احداث گردید و در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید. این شرکت در اوایل بهره برداری ۱۵ نفر پرسنل را دارا بود و ظرفیت ۸۰ راس گاو را داشت بنابراین ظرفیت تولید روزانه آن ۲ تن شیر خام بوده است.

با توجه به تلاش ها و کوشش های شبانه روزی نیروهای آن مراحل گسترش و رشد این شرکت در پیش گرفته شد، با توجه به اینکه پیشرفت و افزایش ظرفیت در دستور کار قرار گرفته بود ٬ محل کارخانه را فروختند و یک زمین ۳۰ هکتاری را در منطقه قلعه خواجه برای تاسیس یک دامداری جدید خریداری نمودند و فعالیت خود را شروع کردند و تا سال ۱۳۹۱ توانستند این دامداری را مورد بهره برداری قرار دهند.

با توجه به اینکه مشکلاتی زیست محیطی برای یکی از شرکت های کشت و دامداری گلشهر به وجود آمده بود این شرکت را با محل جدید شرکت گلدشت نمونه اصفهان ادغام نمودند، بنابراین تولید و اشتغال در محل جدید گسترش پیدا کرد.

حتما بخوانید
نماد پترول را بشناسیم

امروزه این شرکت دارای ۳۰ هکتار وسعت و ۱۰۰ هزار متر مربع بخش مسقف و غیر مسقف می باشد که با مدرن ترین نقشه های روز دنیا ساخته شده و در این دامداری توان نگهداری ۵ هزار راس را دارا هستند که ۲۵۰۰ راس آن به تولید شیر کمک می کنند.

در طول روز در این شرکت ۱۰۰ تن شیر تولید می شود و حدود ۲۳۰۰ راس گوساله در این گاوداری به دنیا می آیند. این شرکت امروزه دارای ۱۲۰ نفر پرسنل می باشد و به طور غیر مستقیم باعث اشتغال زایی ۵۰۰ نفر شده است.

قسمت های مهم شرکت شامل: واحد پرورش گوساله، واحد زایشگاه، واحد پرورش گاو شیری، واحد کارخانه خوراک سازی و تجهیزات توزیع خوراک، واحد تصفیه خانه فاضلاب، فضای سبز و واحد پرورش تلیسه می باشد.

نماد زگلدشت

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
سعید صالحی با مدرک کارشناسی از شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره است.
اسحاق اسدی خشوئی با مدرک کارشناسی از سرمایه گذاری و عمران و حمل و نقل تامین رئیس هیئت مدیره می باشد.
ولی اله حاجی پور با مدرک کارشناسی ارشد از سرمایه گذاری صبا تامین نایب رئیس هیئت مدیره است.
سید فرج اله جعفری با مدرک کارشناسی ارشد از شرکت کشت و دامداراری فکا و دانیال اژدری با مدرک دکترا از شرکت کشاورزی و دامپروری ملارد شیر اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

حتما بخوانید
نماد سدور را بشناسیم

ترکیب سهامداران زگلدشت

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت سرمایه گذاری صنایع عمومی تامین با ۶۹.۹۵۰ درصد
شرکت بیمه معلم با ۱.۶۹۰ درصد
شرکت اکتشاف معادن و صنایع غدیر با ۱.۱۴۰ درصد
شرکت تدبیر فردای نیک با ۱.۱۴۰ درصد

نماد زگلدشت

تولید و فروش محصولات

در این شرکت با توجه به اینکه محلی برای نگهداری دام های می باشد در طول سال مقداری زیادی شیر خام را به دست فروشندگان می رسانند، همچنین گاوهای زنده و ذبحی در این شرکت به فروش رسانده می شود.

شرکت گلدشت نمونه اصفهان با فروش محصولات خود توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد.

ترازنامه زگلدشت

ترازنامه نماد زگلدشت

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره ی نماد زکشت نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد زگلدشت صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.