نماد وسکاب
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد وسکاب را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد وسکاب را بشناسیم

آشنایی با نماد وسکاب بخش های اصلی آشنایی با نماد وسکابمعرفی نماد وسکابتاریخچه شرکتترکیب و اعضا هیئت مدیرهسهامداران وسکاب شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها یکی دیگر شرکت ها و موسساتی است که در بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت دارد. این شرکت سهام های خود را با…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد وسکاب

شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها یکی دیگر شرکت ها و موسساتی است که در بورس و اوراق بهادار تهران فعالیت دارد.

این شرکت سهام های خود را با نماد وسکاب در بورس عرضه کرده و بیش از ده سال است که از حضور آن در بورس می گذرد.

اگر می خواهید با نماد وسکاب در بورس بیشتر آشنا شوید تا پایان با ما همراه باشید.

معرفی نماد وسکاب

شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها یکی از برترین شرکت های سرمایه گذاری کشور است که سهام های آن با نماد وسکاب در بورس دارای طرفداران بسیاری هستند.

تاریخچه شرکت

شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگان کارکنان بانک ها در سال ۱۳۸۳ راه اندازی و تاسیس شد و نام آن در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری تهران ثبت گردید.

موضوع اصلی فعالیت این مجموعه سرمایه گذاری و همکاری در شرکت ها و مجتمع ها، طرح ها و واحدهای تولیدی، بازرگانی و خدماتی موجود در بورس و خارج از بورس می باشد.

از دیگر فعالیت های این شرکت می توان به تشکیل شرکت و مشارکت در سرمایه، خرید و فروش سهام شرکت ها، پذیره نویسی سهام و انجام معاملاتی که به سهام مربوط هستند، استفاده از تسهیلات مالی و اعتباری بانک ها و سایر موسسات اعتباری، ارائه مشاوره در زمینه سرمایه گذاری، نوسازی واحدهای تولیدی و … اشاره نمود.

اطلاعات نماد وسکاب

ترکیب و اعضا هیئت مدیره

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگان کارکنان بانک ها علی حسین زاده گوهری است و اعضای هیئت مدیره آن به شرح زیر می باشد.
محمد رضا ساروخانی نماینده سرمایه گذاری توسعه عمران سپهر هشتم به عنوان رئیس هیئت مدیره
سید علی میلانی حسینی نماینده لیزینگ بازنشستگان مشرق زمین به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره
آقای محمد آرام بن یار نماینده صندوق بازنشستگی وظیفه از کار افتادگی و پس اندازکارکنان بانک های ملی و ادغام شده به عنوان عضو هیئت مدیره
داریوش مبصر نماینده توسعه و مدیریت صبا به عنوان عضو هیئت مدیره

حتما بخوانید
نماد تاپیکو را بشناسیم

سهامداران وسکاب

موسسه صندوق بازنشستگی،وظیفه،ازکارافتادگی وپ ۵۶.۱۴۰%
شرکت توسعه ومدیریت سرمایه صبا-سهامی خاص۱۵.۹۳۰%

پیشنهاد میشود در باره ی نماد ورنا نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد وسکاپ صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا پایان مهرماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.