نماد شگل را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد شگل
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد شگل را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد شگل را بشناسیم

نماد شگل را بشناسیم بخش های اصلی نماد شگل را بشناسیممعرفی نماد شگلتاریخچه شرکت گلتاشترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران شگلتولید و فروش محصولاتترازنامه شگل در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

نماد شگل را بشناسیم

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی از آن ها شرکت گلتاش یا نماد شگل می باشد که در تیر ماه سال ۱۳۸۰ قسمتی از سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شد.

معرفی نماد شگل

شرکت گلتاش با نماد شگل عرضه های اولیه خود را در شهریور ماه سال ۱۳۸۰ بر روی تابلوی بورس قرار داد و مردم می توانستند بر روی سهام این شرکت سرمایه گذاری انجام دهند.

شرکت گلتاش

تاریخچه شرکت گلتاش

در سال ۱۳۶۱ شرکت آرایشی و بهداشتی گلتاش با سرمایه اولیه ۵۰۰ میلیارد ریال احداث گردید و به عنوان سهامی عام فعالیت خود را شروع نمود و در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید.

با توجه به مبایعه نامه ای که بین سهامداران  و شرکت پاکسان وجود داشت در سال ۱۳۷۴ به عنوان یکی از شرکت های وابسته پاکسان فعالیت های خود را ادامه داد.

این شرکت با توجه به مصوبه مجامع عمومی ابتدا به عنوان سهامی خاص و سپس به عنوان سهامی عام مشغول به فعالیت شد. مساحت این کارخانه حدود ۴۲۷۰۰ متر مربع می شود که از این مساحت ۲۱۲۰۰ متر مربع آن زیر بنای ساختمان اداری، سالن های تولید و انبار می باشد.

فعالیت اصلی شرکت شامل تهیه و تولید انواع مواد و محصولات شوینده و پاک کننده بهداشتی و آرایشی و مواد صنعتی مرتبط، سرمایه گذاری در شرکت های دیگر و ایجاد شرکت های جدید، انجام تمامی امور صادرات و واردات کالاهای شرکت و خدمات بازرگانی، انجام خدمات مربوط به تامین مالی در چارچوب قوانین و مقررات مربوط به شرکت می باشد.

حتما بخوانید
نماد خاذین را بشناسیم

اطلاعات نماد شکل

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت گلتاش از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
توفیق افشار نژاد با مدرک لیسانس از شرکت مدیریت ایران توسعه بهشهر مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره می باشد.
بهزاد یعقوبی با مدرک کارشناسی از خدمات بیمه ای پوشش توسعه بهشهر رئیس هیئت مدیره است.
سید روح الله حسینی کیا با مدرک کارشناسی ارشد از مدیریت صنعت شوینده توسعه بهشهر، سروش نامداری با مدرک کارشناسی ارشد از صنایع بهداشتی ساینا و آرش جابر انصار با مدرک کارشناسی ارشد از مروارید هامون اعضای هیئت مدیره شرکت هستند.

ترکیب سهامداران شگل

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت گلتاش هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر با ۷۶.۵۸۰ درصد
شرکت سرمایه گذاری سپه با ۴.۰۸۰ درصد
صندوق سرمایه گذری مشترک امید توسعه با ۱.۱۵۰ درصد

اطلاعات شرکت گلتاش

تولید و فروش محصولات

در شرکت گلتاش انواع شوینده های بهداشتی را تولید می نمایند و با فروش آن ها در سراسر کشور به سود بالایی دست پیدا کرده اند و سرمایه شرکت ر افزایش داده اند.

محصولاتی که در این شرکت تولید می شود شامل: صابون های بهداشتی، انواع کرم، شامپو بدن، انواع مایع دستشویی، انواع شامپو، خمیر دندان، نرم کننده های موی سر، ژل ضدعفونی کننده دست، وسیله های بسته بندی و محصولات صنعتی می شود که از طریق شرکت به بخش محصولات خود را توزیع می نمایند.

ترازنامه شگل

ترازنامه شگل

پیشنهاد میشود در باره ی نماد شوینده  نیز مطالعه نمایید.

حتما بخوانید
نماد تملت را بشناسیم

مطلب پیش رو با موضوع نماد شگل صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد.

ضمنا اطلاعات این تحلیل تانیمه آبانماه ۹۹ میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.