نماد کطبس را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
فعالیت ماهانه کطبس
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد کطبس را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد کطبس را بشناسیم

آشنایی با نماد کطبس بخش های اصلی آشنایی با نماد کطبسمعرفی نماد کطبستاریخچه شرکت ذغال سنگ نگین طبسترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران کطبستولید و فروش محصولات در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از موسسه ها و شرکت ها قسمتی از سهام خود را مورد معامله قرار می…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد کطبس

در بازار بورس و اوراق بهادار تهران بسیاری از موسسه ها و شرکت ها قسمتی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند یکی از آن ها شرکت ذغال سنگ نگین طبس یا نماد کطبس می باشد که در دی ماه سال ۱۳۸۲ قسمتی از سهام آن در سازمان بورس پذیرفته شد و مجوز ورود به بورس را دریافت نمود.

معرفی نماد کطبس

شرکت ذغال سنگ نگین طبس با نماد کطبس عرضه های اولیه خود را در اسفند ماه سال ۱۳۸۲ در تابلو اول بازار دوم بورس قرار داد و پذیره نویسی خود را شروع نمود.

اطلاعات نماد کطبس
ا

تاریخچه شرکت ذغال سنگ نگین طبس

در سال ۱۳۷۸ شرکت ذغال سنگ نگین طبس احداث گردید و در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید. بعد از ثبت شرکت بخشی از معدن های ذغال سنگ طبس را در اختیار گرفت و فعالیت خود را شروع نمود.

معادن های شماره ۲ پرورده و معدن شماره ۳ پرورده طبس از طرف شرکت ملی فولاد برای اجرای برنامه توسعه اقتصادی که هدف تامین ذغال سنگ کک شو مورد نیاز بود به مزایده گذاشته شد. فعالیت های شرکت ذغال سنگ نگین طبس کشف، استخراج، فرآوری مواد معدنی و انجام عملیات پیمانکاری و مشاوره در امور بازرگانی می باشد.

در سال ۱۳۹۲ سرمایه شرکت به ۹۰ میلیارد ریال افزایش پیدا کرد و دفتر اصلی آن به تهران انتقال داده شد، در پی توسعه و گسترش شرکت در سال ۱۳۹۴ سرمایه شرکت به ۱۵۰ میلیارد ریال رسید.

حتما بخوانید
نماد شبندر را بشناسیم

این شرکت به عنوان بزرگ ترین تولید کننده ذغال سنگ کک شو در ایران شناخته می شود به نحوی که در سال ۱۳۹۷ حدود ۹ درصد از تولیدات داخل کشو.ر را به خود اختصاص داد.

در سال ۱۳۹۸ برای اصلاح ساختار مالی و افزایش توان نقدینگی سرمایه شرکت را از ۱۵۰ میلیارد ریال به ۱۸۵ میلیارد ریال افزایش دادند.

اطلاعات شرکت ذغال سنگ نگین طبس

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت ذغال سنگ نگین طبس از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
حجت الله دریانی با مدرک فوق لیسانس از شرکت فرآوری ذغال سنگ پرورده طبس مدیر عامل و یکی از اعضای هیئت مدیره می باشد.
احمد دادوند با مدرک لیسانس از شرکت تکادو رئیس هئیت مدیره است.
محمد حسینی منجزی با مدرک فوق لیسانس از شرکت معادن منگنز ایران، علی جواهری نیستانکی از شرکت آیینه خانه اسپادانا و ناصر هاشمی با مدرک لیسانس از آتیه تکادو اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

ترکیب سهامداران کطبس

هر شرکتی معمولا داری سهامداران مختلفی است که شرکت ذغال سنگ نگین طبس هم از این حیث مستثنا نیست. سهامداران این هلدینگ شامل شرکت های زیر می شوند:
شرکت تکادو با ۵۲.۴۲۰
شرکت بیمه معلم با ۷.۲۴۰ درصد
صندوق سرمایه گذاری سروسودمند بران با ۲.۴۷۰ درصد
FIN Gift spc با ۲.۳۶۰ درصد
صندوق سرمایه گذاری مشترک ذوب آهن نوویرا با ۱.۹۵۰ درصد
شرکت بیمه البرز با ۱.۶۲۰ درصد
شخص حقیقی با ۱.۵۱۰ درصد
شرکت تعاونی خاص کارکنان ایران خودرو با ۱.۳۵۰ درصد
شرکت معادن منگنز ایران با ۱.۰۶۰ درصد

 شرکت ذغال سنگ نگین طبس

تولید و فروش محصولات

شرکت ذغال سنگ نگین طبس ذغال سنگ کک شو را تولید می نمانید و محصولات خود را در بازارهای داخلی و خارجی به فروش می رساند. این شرکت با عرضه فرآورده های خود توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد.

حتما بخوانید
نماد تکنو را بشناسیم

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره ی نماد کگهر نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع نماد کطبس صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹  میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.