شپنا مجوز افزایش سرمایه جذاب ۴۹ درصدی گرفت | سایت آموزش بورس ایران
شپنا مجوز افزایش سرمایه
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. شپنا مجوز افزایش سرمایه جذاب ۴۹ درصدی گرفت
اخبار مجامع بورسی

شپنا مجوز افزایش سرمایه جذاب ۴۹ درصدی گرفت

شپنا مجوز افزایش سرمایه جذاب ۴۹ درصدی گرفت پالایشگاه اصفهان ” شپنا ”  مجوز افزایش سرمایه ۴۹ درصدی از دو محل انباشته و اندوخته را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پالایشگاه اصفهان که مانند ۵ دیگر پالایشگاه دیگر بورسی و فرابورسی از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

شپنا مجوز افزایش سرمایه جذاب ۴۹ درصدی گرفت

پالایشگاه اصفهان ” شپنا ”  مجوز افزایش سرمایه ۴۹ درصدی از دو محل انباشته و اندوخته را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، پالایشگاه اصفهان که مانند ۵ دیگر پالایشگاه دیگر بورسی و فرابورسی از ۱۳ شهریور با توقف نماد به دلیل بررسی وضعیت اطلاعات مواجه است، مجوز افزایش سرمایه ۴۹ درصدی را گرفت و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شد.

به این ترتیب ” شپنا ” می تواند از دو محل سود انباشته و اندوخته ، سرمایه فعلی را از ۵.۱ به ۷.۶ هزار میلیارد تومان برساند و صرف اصلاح ساختار سرمایه و جبران هزینه های سرمایه ای طرح های بهبود فرآیند و بهینه سازی کند.

شایان ذکر است سهام شرکت‌های پالایشگاه اصفهان به همراه پالایشگاه‌های تهران، تبریز و بندرعباس در مرحله پذیره نویسی در قالب واحدهای صندوق “پالایش یکم” قرار دارند.

منبع  : خبرگزاری تسنیم 

حتما بخوانید
اطلاعات و صورت های مالی شستا (تامین آب هرمز ابدال)
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.