عرضه اوليه غزر به سبد سهام ایرانی‌ها | سایت آموزش بورس ایران
عرضه اوليه غزر
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. عرضه اولیه غزر به سبد سهام ایرانی‌ها
اخبار مجامع بورسی

عرضه اولیه غزر به سبد سهام ایرانی‌ها

عرضه اولیه غزر به سبد سهام ایرانی‌ها عرضه اولیه غزر عرضه اولیه تعداد ۱۹۲ میلیون سهم شرکت صنعتی زر ماکارون چهار‌شنبه این هفته (۲۵ تیرماه) با نماد معاملاتی ” غزر ” در بورس اوراق بهادار انجام می‌شود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۱۹۲ میلیون سهم شرکت زر ماکارون…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

عرضه اولیه غزر به سبد سهام ایرانی‌ها

عرضه اولیه غزر

عرضه اولیه تعداد ۱۹۲ میلیون سهم شرکت صنعتی زر ماکارون چهار‌شنبه این هفته (۲۵ تیرماه) با نماد معاملاتی ” غزر ” در بورس اوراق بهادار انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۱۹۲ میلیون سهم شرکت زر ماکارون معادل ۱۲ درصد سهام این شرکت، چهار‌شنبه این هفته (۲۵ تیرماه) به‌عنوان دهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، با نماد معاملاتی ” غزر ” در بورس اوراق بهادار عرضه می‌شود.

این میزان سهام در محدوده قیمتی ۳۷۷۵ تا ۳۹۷۵ تومان برای هر سهم و با سهمیه ۱۵۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه خواهد شد.

همچنین مدیر این عرضه شرکت کارگزاری بانک پاسارگاد و متعهدین خرید نیز شرکت‌ تامین سرمایه تمدن به میزان ۵۰ درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه می‌باشند.

علاوه بر این، از ۱۹۲ میلیون سهم قابل تخصیص برای این عرضه اولیه، تعداد ۳۲میلیون سهم شرکت زر ماکارون نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.

گفتنی است بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

زرماکارون بزرگترین مجتمع تولید ماکارونی و پاستا در خاورمیانه است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده ثالوند
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.