عرضه اولیه گدنا کشف قیمت شد | سایت آموزش بورس ایران
عرضه اولیه گدنا
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. عرضه اولیه گدنا کشف قیمت شد
اخبار مجامع بورسی

عرضه اولیه گدنا کشف قیمت شد

عرضه اولیه گدنا کشف قیمت شد عرضه اولیه گدنا تعداد ۶۰میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک، با نماد معاملاتی ” گدنا ” در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه و هر سهم این شرکت ۶۰۰ تومان کشف قیمت شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۶۰ میلیون…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

عرضه اولیه گدنا کشف قیمت شد

عرضه اولیه گدنا

تعداد ۶۰میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک، با نماد معاملاتی ” گدنا ” در بازار دوم فرابورس ایران عرضه اولیه و هر سهم این شرکت ۶۰۰ تومان کشف قیمت شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، تعداد ۶۰ میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک معادل ۲۰درصد سهام این شرکت، به‌عنوان شانزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه در بازار دوم فرابورس ایران عرضه و هر سهم این شرکت ۶۰۰ تومان کشف قیمت شد.
این میزان سهام در محدوده قیمتی ۵۸۰تا ۶۰۰تومان برای هر سهم و با سهمیه ۲۰سهمی برای هر کد حقیقی و حقوقی عرضه شده بود و مدیر این عرضه شرکت کارگزاری اقتصاد بیدار و متعهدین خرید هم شرکت تامین سرمایه بانک مسکن به میزان ۲۵ درصد و شرکت تامین سرمایه تمدن به میزان ۲۵ درصد از سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه هستند.
گفتنی است تعداد ۶۰ میلیون سهم شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک در حالی عرضه اولیه شده است که از این تعداد، ۵۱ میلیون سهم در فرآیند کشف قیمت جهت عرضه به عموم اختصاص خواهد یافت و تعداد ۹میلیون سهم این شرکت نیز در روز پس از عرضه اولیه این شرکت به صندوق‌ها با ضریب تخصیصی بازاری هر دارنده واحد صندوق تعلق می‌گیرد.
این گزارش می‌افزاید: بر اساس قانون، عرضه اولیه سهام شرکت‌ها به صندوق‌های سرمایه‌گذاری در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده در فرآیند عرضه اولیه صورت می‌پذیرد.

منبع :خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
گزارش کنترل های داخلی دوره ۱۲ ماهه ساوه
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.