ارزش بازار شستا به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون ریال رسید | سایت آموزش بورس ایران
ارزش بازار شستا
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. ارزش بازار شستا به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون ریال رسید
اخبار مجامع بورسی

ارزش بازار شستا به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون ریال رسید

ارزش بازار شستا به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون ریال رسید ارزش بازار شستا ارزش بازار شستا “شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی” در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۳۳ هزار و ۱۰۸ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون و ۷۵۸…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

ارزش بازار شستا به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون ریال رسید

ارزش بازار شستا

ارزش بازار شستا “شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی” در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹، با افزایش ۳۳۳ هزار و ۱۰۸ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون و ۷۵۸ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال رسید.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با سرمایه ۸۰ میلیارد ریال، صورت وضعیت پرتفوی سرمایه‌گذاری‌ها در دوره یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد ماه ۱۳۹۹ را حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی با انتشار عملکرد یک ماهه منتهی به ۳۱ خرداد سال جاری اعلام کرد در ابتدای دوره یک ماهه یاد شده، تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۷۵ هزار و ۴۴۰ میلیارد و ۶۰۱ میلیون ریال و ارزش بازار معادل یک هزار و ۵۳ بیلیون و ۶۴۹ میلیارد و ۴۳۸ میلیون ریال در سبد سهام خود داشت.

بهای تمام شده سهام بورسی این شرکت طی این مدت با افزایش ۲ هزار و ۷۹۷ میلیارد و ۱۱۰ میلیون ریال به ۷۸ هزار و ۲۳۷ میلیارد و ۷۱۱ میلیون ریال رسید. ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی نیز با افزایش ۳۳۳ هزار و ۱۰۸ میلیارد و ۷۰۴ میلیون ریال به یک هزار و ۳۸۶ بیلیون و ۷۵۸ میلیارد و ۱۴۲ میلیون ریال محاسبه شد.

شستا” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۲۹۸ میلیارد و ۱۴۱ میلیون ریال به مبلغ یک هزار و ۳۴۸ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت ۵۰ میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریال سود کسب کرد .

حتما بخوانید
گزارش کنترل های داخلی دوره ۱۲ ماهه ساوه

شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی طی دوره یک ماهه منتهی به خرداد ماه تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۴ هزار و ۹۱ میلیارد و ۲۵۱ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع : پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.