معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود | سایت آموزش بورس ایران
معاملات آتی
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود
اخبار بورس

معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود

معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود از امروز(دوشنبه) زمان‎بندی جلسات معاملاتی بازار سهام به صورت دو شیفته انجام می‌شود. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، به استناد مواد ۲ و ۳ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود

معاملات بازار سهام از امروز دو شیفته می‌شود

از امروز(دوشنبه) زمان‎بندی جلسات معاملاتی بازار سهام به صورت دو شیفته انجام می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، به استناد مواد ۲ و ۳ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و در راستای بهبود کارکرد سامانه معاملاتی، زمانبندی جدید جلسات معاملاتی صنایع در بورس تهران از امروز (۲۷ مرداد) به‌صورت موقت تغییر می‌کند و دو شیفته انجام می‌شود.

براساس این گزارش در جلسه معاملاتی اول زمان پیش گشایش از ساعت ۳۰ : ۸ الی ۴۵ : ۸ و زمان انجام معاملات از ساعت ۴۵ : ۸ الی ۴۵ : ۱۱ می باشد.
در این جلسه معاملاتی کلیه صنایع، به غیر از صنعت فلزات اساسی، صنعت شرکت های چند رشته ای صنعتی و صنعت فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی قابل معامله هستند.

در جلسه معاملاتی دوم نیز زمان پیش گشایش از ساعت ۰۰ : ۱۲ الی ۱۵ : ۱۲ و زمان انجام معاملات از ساعت ۱۵:۱۲ تا ۱۵:۱۵ است.
در جلسه معاملاتی دوم هم صنایع فلزات اساسی، شرکتهای چند رشته ای صنعتی و فرآورده های نفتی، کک و سوخت هسته ای به همراه مشتقات مربوطه اعم از اختیار معامله و اختیار فروش تبعی قابل معامله می باشند.
این گزارش می‌افزاید: کلیه صندوقهای قابل معامله (ETF)، اوراق بهادار با درآمد ثابت و نیز معاملات تمامی نمادهای آتی سبد سهام نیز در جلسه دوم معاملاتی قابل معامله خواهند بود.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
تداوم ورود نقدینگی ، عامل رشد بازار بورس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.