چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد | سایت آموزش بورس ایران
اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد
اخبار بورس

چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد

چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد ملک در بورس کالا با شروع معاملات روز جاری در بورس کالای ایران، یک باب واحد تجاری واقع در شهر جدید پردیس روی تابلوی بازار فرعی رفت که با ثبت نهایی معامله نخستین ملک در بورس کالا، پرونده ای جدید در معاملات…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

چراغ معاملات ملک در بورس کالا روشن شد

ملک در بورس کالا

با شروع معاملات روز جاری در بورس کالای ایران، یک باب واحد تجاری واقع در شهر جدید پردیس روی تابلوی بازار فرعی رفت که با ثبت نهایی معامله نخستین ملک در بورس کالا، پرونده ای جدید در معاملات بازار سرمایه کشور باز شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طی معاملات روز جاری شرکت عمران شهر جدید پردیس یک باب واحد تجاری را پس از پذیرش در بازار فرعی بورس کالای ایران عرضه کرد که این معامله با حضور دو متقاضی دنبال شد و دقایقی پیش این ملک به فروش رسید.

براساس اطلاعیه های صادره از سوی بورس کالای ایران، فروش این واحد به صورت ۳۰ درصد نقد و ۷۰ درصد به صورت اقساط ۴۸ ماهه است و برنده معامله، باقیمانده ۳۰ درصد وجه اولیه را به حساب بورس کالا واریز و چک ها را هم نزد شرکت عمران شهر جدید پردیس تحویل می نماید و با امضای مبایعه نامه، فرایند معامله در بورس کالا تمام می شود.

سه روز بعد از امضای مبایعه نامه، شرکت عمران شهر جدید پردیس ملک فروخته شده را به خریدار تحویل خواهد داد.

این گزارش می افزاید: معامله مذکور در حالی به قیمت پایه ۱۰ میلیارد و ۶۳۹ میلیون ریال روی میز فروش رفت که شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید نیز در نظر دارد دارایی ها و املاک ۱۹ شرکت عمران شهرهای جدید خود در سراسر کشور را بعد از پذیرش در بورس کالای ایران روی تابلو ببرد.

بانک اقتصاد نوین نیز با استقبال از این معاملات، اخیرا یک قطعه زمین و دو باب واحد با کاربری تجاری- مسکونی را در بازار فرعی بورس کالای ایران پذیرش کرده که به نظر می رسد بزودی شاهد عرضه این املاک روی تابلوی بورس کالا نیز باشیم.

حتما بخوانید
ورود مجلس به قضیه اختلال سامانه کارگزاری‌های بورس

 آدرس بورس کالای ایران به نشانی سایت https://www.ime.co.ir

منبع  : خبرگزاری تسنیم

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.