اجراي شیوه جدید سفارش خريد و فروش در بورس و فرابورس از امروز | سایت آموزش بورس ایران
نحوه خرید و فروش سهام
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. اجرای شیوه جدید سفارش خرید و فروش در بورس و فرابورس از امروز
اخبار بورس

اجرای شیوه جدید سفارش خرید و فروش در بورس و فرابورس از امروز

اجرای شیوه جدید سفارش خرید و فروش در بورس و فرابورس از امروز بر اساس اطلاعیه‌های صادر شده سازمان بورس شیوه جدید ثبت سفارش خرید و فروش سهام در بورس و حذف سفارش‌ پنهان در فرابورس از امروز در معاملات اجرایی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)،…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

اجرای شیوه جدید سفارش خرید و فروش در بورس و فرابورس از امروز

بر اساس اطلاعیه‌های صادر شده سازمان بورس شیوه جدید ثبت سفارش خرید و فروش سهام در بورس و حذف سفارش‌ پنهان در فرابورس از امروز در معاملات اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه ایران (سنا)، بر اساس اعلام قبلی بورس اوارق بهادار تهران از امروز شنبه ۲۴ خرداد ماه ۹۹ سه تغییر «سفارش خرید و فروش، حجم نمایش سفارش های دو بخشی و حداقل تغییر قیمت» عملیاتی می‌شود.

بر اساس این گزارش جزییات اطلاعیه بورس تهران حاکی از آن است که در بخش مربوط به دسته « سفارش خرید و فروش » برای سهام دارای قیمت یک ریال تا ۵۰۰ تومان به میزان ۴۰۰ هزار سهم، بیش از ۵۰۰ تا هزار تومان به میزان ۲۰۰ هزار سهم، بین هزار تا ۱۰ هزار تومان معادل ۱۰۰ هزار سهم و بیش از ده هزار تومان ۵۰ هزار سهم در سامانه معاملاتی بورس و فرابورس اجرایی می‌شود.

همچنین، شرکت فرابورس نیز در مورد تعیین حداقل کل سفارش و حداقل حجم قسمت آشکار در سفارش‌های دو بخشی (Iceberg order) اعلام کرد: از امروز شنبه ۲۴ خرداد ماه ۹۹ حداقل حجم قسمت آشکار در سفارش های دو بخشی از ۳۰ به ۱۰۰ درصد از کل سفارش افزایش می یابد و کارگزاران، معامله گران و متقاضیان این موضوع را  می بایست مدنظر قرار دهند.

منبع : پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

حتما بخوانید
جزییاتی از دو صندوق ETF جدید دولت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.