تحلیل تکنیکال وساخت | 2 خرداد 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام وساخت
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال وساخت | ۲ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال وساخت | ۲ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال وساخت | ۲ خرداد ۹۹ سهام وساخت بین خط مقاومت ۳۷۰۰۰ و خط حمایت ۳۱۰۰۰ در حال نوسان است و هر دو محدوده مقاومتی و حمایتی قوی به حساب می‌آیند. روز گذشته سهام وساخت مانند دوبار قبل که این سهم سعی در شکست این مقاومت داشت به سمت…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال وساخت | ۲ خرداد ۹۹

سهام وساخت بین خط مقاومت ۳۷۰۰۰ و خط حمایت ۳۱۰۰۰ در حال نوسان است و هر دو محدوده مقاومتی و حمایتی قوی به حساب می‌آیند.
روز گذشته سهام وساخت مانند دوبار قبل که این سهم سعی در شکست این مقاومت داشت به سمت این مقاومت رفت بلکه این بار بتواند از آن رد شود اما باز هم مانند ۲ بار قبل نتوانست این مقاومت را بشکند و سپس نزول داشت.

در ادامه سهم وساخت به نظر میرسد به سمت خط حمایت خود نزول کند و در صورتی که خط حمایت خود را بشکند آنگاه دیگر روند این سهام نوسانی نبوده و روند وساخت نزولی خواهد شد و به سمت خط حمایت بعدی خود که در قیمت ۲۷۰۰۰ است نزول خواهد داشت.

اینطور که به نظر میرسد احتمال اینکه خط حمایت خود را بشکند ضعیف است زیرا هم خط حمایت ۳۱۰۰۰ خط حمایتی قوی به حساب میاید و هم روند معاملاتی این سهم نشان میدهد که فروش زیاد و صف فروش در این محدوده دیده نمیشود.

قیمت بالای خط کیجنسن قرار دارد و روند میان مدت صعودی است در ادامه برای سهام وساخت پیش‌بینی میشود تا محدوده حمایتی خود یعنی ۳۱۰۰۰ اصلاح داشته باشد و سپس به سمت ۳۷۰۰۰ حرکت صعودی خود را اغاز کند و درصورت شکست مقاومت تا ۴۰۰۰۰ ریال هم میتواند رشد کند.

یکی دیگر از دلایلی که احتمال شکست حمایت را ضعیف می‌کند اندیکاتور RSI است که در محدوده نرمال قرار گرفته است و هیچ فشار فروش یا خرید را نشان نمیدهد.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال نماد شاراک | 13 مهر
تحلیل تکنیکال سهام وساخت
تحلیل تکنیکال وساخت
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.